Miłość kąsa - Adreinne Barbeau

Autorzy: Adrienne Barbeau
Tytuł: Miłość kąsa
Poprzednia część: Wampiry Hollywoodu (klik)
Wydawnictwo:Podczas czytania Wampirów Hollywoodu miałam mieszane uczucia. Z jednej strony spodziewałam się historii takiej jak w Zmierzchu, a z drugiej strony...też spodziewałam się historii jak w Zmierzchu:)
I nic. Książka emanowała złą energią, urwanymi głowami, krew się lała jak woda z kranu, ohyda.
Sięgając po Miłość kąsa, byłam niejako już uodporniona. Przede wszystkim wiedziałam czego się spodziewać. No i oczywiście się nie zawiodłam, pod tym względem.

Druga część Wampirów nadal opowiada historię Ovsanny Moore - pięknej i niezwykle ponętnej,prawie pięćset letniej wampirzycy, i mega przystojnego Petera Kinga - najlepszego policjanta z Beverly Hills.
Już w pierwszej części było wiadomo, że COŚ TAM między nimi będzie. Ja przynajmniej wiedziałam, a Wy?
W drugiej części oczywiście prócz MIŁOŚCI, nadal głowy lecą jedna po drugiej. Gdy wydaje się, że wszystko wraca do normy,okazuje się że wcale tak nie jest. A obce elementy atakują jeden po drugim.
Dopiero gdy wszyscy już zostaną zabici ( w przenośni oczywiście) Ovsanna i Peter będą mogli ze spokojem zadbać o swoją miłość. Ale czy jest ona możliwa?
Ja książkę brałam z przymrużeniem oka, nic na to nie poradzę że nie czuje dreszczyku emocji. Jeżeli ktoś lubi takie tematy książka z pewnością będzie dla niego wyzwaniem.
Ja jednak mimo wszystko wole ciepłe kluchy ze Zmierzchu:)
Mam też wrażenie, że książka jest lepiej napisana niż pierwsza część. Nie wiem czy to za sprawą tego, że Wampiry tak źle wspominam czy za sprawą tego, że rzeczywiście jest lepsza.To zostawiam już do oceny osobie, która lubi tego typu książki.
Ja ze swojej strony zachęcam do podzielenia się swoją opinią na temat tej książki.

8 komentarzy :

 1. Siostra strzępi sobie na tę książkę pazurki, bo pierwsza część bardzo się jej spodobała:)).
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka jest jak najbardziej dla mnie ;)Uwielbiam takie klimaty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mimo że okładka przykuła moją uwagę to chyba książka nie jest dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Do tej pory nawet nie zbliżyłam się do Wampirów z Hollywood, bo sam tytuł jest tak idiotyczny, że kojarzył mi się tylko i wyłącznie z Seksem w Wielkim Mieście w wersji wampirzej. A to jak wiadomo jeden z najgłupszych pomysłów jakie ktoś mógłby mieć. Dlatego WzH omijałam z daleka. Ale po Twojej recenzji drugiej części chyba wreszcie się za nie zabiorę bo okazują się być czymś więcej :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana, dziękuję za Twój komentarz, dzięki Tobie wszystko zreperowałam i już działa jak należy! :) Ale bez bicia się przyznaje, że książki o wampirach mnie od siebie kompletnie odstraszają :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Kasandra - to niech siostra szybko się zabiera:)

  Samash - w takim razie musisz koniecznie przeczytać:)

  Jusssi - ja też nie przepadam za takimi książkami, ale się skusiłam. Kto wie może i Ciebie kiedyś przyciągnie:)

  C.S - Dziękuję za pochwałę:D Mam nadzieję, że kiedyś przeczytasz:)

  Domi - zaraz przemieszczam się żeby zobaczyć:D

  OdpowiedzUsuń
 7. Twoja argumentacja jest mocna i silna :) Ja chciałam iść do szkoły teatralnej, także nie posiadam żadnych skrupułów, dzięki za ciepłe słowa! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja chcę przeczytać, tylko muszę najpierw dorwać I część, już nawet miałabym skąd, tylko, że nie pożyczam, póki nie mam kiedy tego przeczytać... ;-)

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka