Co czytać w lutym? 2014

Luty to zdecydowanie miesiąc super premier.
Już z trwogą zaglądałam do wydawniczych zapowiedzi, bo widziałam jak moja lista się rozrasta!

Część z książek tu zaprezentowanych już miałam okazję czytać i zapewne będziecie Wy mieć możliwość przeczytania przedpremierowej recenzji:)
Widzicie coś dla siebie? Na co czekacie?


8 komentarzy :

 1. Ja z widocznych na zdjęciu książek nie mam raczej na nic ochoty, ale czekam niecierpliwie na "Zagrożonych" C.J. Daugherty, która także ma swoją premierę w lutym :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja akurat nie znam żadnej z tych pozycji, w sumie ostatnio jestem daleko w tyle z nowościami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja w lutym niecierpliwie czekam na "Rywalki" :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Tutaj nie widze nic dla siebie, ale kilka ciekawych książek w lutym wychodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Już mam nową K. Mirek :) Czekam jeszcze na "Białą perłę" :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zimowa opowieść - mam nadzieję, że się nie rozczaruję ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja wreszcie po koszmarnym braku czasu sięgnę do książki Anny Bart "SEKSwirówka" - czyli opowieści o tym, co dotyka wiele dziewczyn. Bo chyba każda dziewczyna kiedyś miała problemy finansowe i chciała zarobić. Ale tu wybór "drogi do zarobienia" jest nieco nietypowy. Na początku wszystko się wydaje dosyć niewinne – wiem, że dziewczyna trafia do klubu i tam jest jej pierwsza praca.
  Potem jednak coś idzie nie tak. Trafia nie tam gdzie trzeba. Okazuje się, że najszybsze pieniądze są w tym właśnie najstarszym zawodzie świata. I okazuje się, że złamanie pierwszej granicy, przekroczenie pewnych barier niesie za sobą kolejne zmiany, które nie są bez znaczenia. Mały krok, to wielki przełom. A potem granice się zatraca.
  Jak przeczytam – podzielę się wrażeniami. Ale sama tematyka i to co dzieje się z bohaterką – zaciekawiło mnie bardzo. I dla tego przeczytam na pewno od deski do deski. Czekałam niecierpliwie tylko na chwilę wolną, by po nią sięgnąć

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka