Co czytać w marcu?

Ostatnio czasu mam tak mało, że jestem zmuszona dostosować ilość interesujących mnie książek do czasu, który mogę na nie poświęcić. Bardzo nad tym ubolewam, ale co zrobić.

Choć lista zapowiedzi na marzec jest bardzo potężna, wybrałam te, najbardziej mnie interesujące.
"Spóźnione wyznania" już przeczytałam i recenzja ukaże się przedpremierowo, reszta książek natomiast jest na mojej liście "must have" szczególnie "Mroczny Anioł".

A Wy widzicie coś dla siebie? Na co Wy czekacie?:)

6 komentarzy :

 1. Czekałabym na książke Svena Hannawalda, którą mam, choć premiera 5 marca, a z tej 6 bym czekała na 3 pozycje: "Sto imion", "Koniec Świata" oraz "Idealne życie"

  http://recenzje-wedlug-natalii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Postanowiłam w marcu skupić się na stosiku książek, które czekają na przeczytanie, ale Idealne życie wygląda ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z Twojej listy najbardziej ciekawi mnie "Mroczny anioł".

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam już plan na marzec, bo około 20 pozycji czeka na przeczytanie ;) Ale z chęcią sięgnę po "Tajemnice Ali", jeśli tylko będę miała możliwość :)

  http://faaantasyworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywiście ja czekam na książkę autorstwa Sary Shepard. Może będzie mniej zawodząca niż cała seria PLL (skutki oglądania serialu a potem sięgania po książki)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czekam na "Tajemnice Ali", choć nie jest to konieczna lektura w najbliższych dniach po premierze. Na razie jestem na czwartym tomie serii PLL. Muszę w końcu zabrać się za dalsze częśći.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka