Przywitajmy razem wakacje - konkurs

Zapraszam do udziału w konkursie, w którym można wygrać jeden egzemplarz książki Miłość na Bali.

Zaczynają się wakacje więc myślę, że książkę miło będzie zabrać ze sobą na plażę lub do plecaka podczas długich podróży.

Co należy zrobić?

1) Zostawić komentarz pod tym postem wraz z adresem e-mail
2) Odpowiedzieć na pytanie:  Czy chciałabyś/chciałbyś spędzić wakacje na Bali? Jeżeli tak, to co w tym miejscu, najbardziej mogłoby Cię urzec?
3) Konkurs trwa do 7 lipca i do tego czasu można zostawiać komentarze wraz z odpowiedzią na pytanie
4) Poinformuj o konkursie swoich znajomych. Można wstawić banner u siebie na bloga ( do pobrania poniżej) można napisac na FB, Twitterze czy Instagramie ( dodając @zakurzonapolka)


8 komentarzy :

 1. Chciałabym spędzić wakacje na Bali. To piękna wulkaniczna wyspa z najwyższym szczytem Agung. Tam na pewno będę miała zapewnione wspaniałe lato, bo temperatura jest zawsze w granicy 26 stopni a w sierpniu nie pada tam deszcz :) Pozdrawiam madmad35opole@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Info o konkursie na FB - Madzia Osz

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście, że chciałabym spędzić wakacje na rajskiej wyspie, czyli Bali. No cóż, mimo przepięknych plaż raczej urzekłyby mnie zabytki m.in. balijskie świątynie. Pozdrawiam:) jamiolowo@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma chyba nikogo, kto nie chciałby pojechać w tak egzotyczne dla nas miejsce. Zachody słońca , turkusowa woda itd. Jest tylko jeden problem : mnóstwo tam dziwnych i przerażających mnie owadów, dlatego o takich miejscach wolę czytac a jeździć nad nasz kochany, swojski, może zimniejszy ale jednak niepowtarzalny Bałtyk.

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia wszystkim w konkursie! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na Bali bardzo bym wypoczęła, trochę zwiedziła sekretów wyspy, wiedziona ciekawością poznała rożne zamieszkujące tu zwierzęta, przyjrzała się roślinności ci, popluskała w wodzie, oswoiła trochę jej oryginalność, zrobiła domek na drzewie i jakieś spanko, na które po trudach dnia opadłabym z wielką chęcią. Zaszyłaaaabym sie w maleńkim kąciku, na wykonanym prżez siebie hamaku, by czytać, bo to uwielbiam. Tuż obok przycupnęłaby papuga, by czytania posłuchać. Egzotyka wyspy by sprawiła, że nie chciałoby mi się stamtąd wracać. Urocze otoczenie, plusk fal, złocisty piasek na brzegu, z dala od cywilizacji i problemów. A może poznałabym tam kogoś, kto by był takim moim przyjacielskim Piętaszkiem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeszcze mail: joasmol@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam na e-mail joasmol@gmail.com
  Twoja wizja wakacji na Bali przypomina mi takie rajskie wakacje, a przecież Bali właśnie jest taką rajską wyspą:) Mam nadzieję, że na hamaku będziesz czytała właśnie wygraną książkę:))

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka