Tylko dla kobiet. Przewodnik po tym co kryje się w duszy mężczyzny Shaunti Feldhahn


Autorka: Shaunti Feldhahn
Tytuł: Tylko dla kobiet. Przewonik po tym co kryje się w duszy meżczyzny
Wydawnictwo: Esprit


Po tej książce zdziwicie się jak bardzo nieskomplikowani są mężczyźni. Szokiem będzie też dla Was to jak my kobiety komplikujemy sobie relacje z naszymi partnerami.
Książka tylko dla kobiet, jest rzeczywiście tylko dla kobiet. Ja jednakże pytania, które zadawane były innym mężczyznom testowałam na swoim:)

Książka obfituje w wiele przykładów wyjętych prosto z życia, które świetnie obrazują poruszane problemy. Dopiero po przeczytaniu poradnika zdałam sobie sprawę z tego, że nie zawsze to co mówię jest odbierane tak jakbym tego chciała. A to co dla mnie jest oczywiste dla mojego mężczyzny już nie. Niby proste, a uświadomiłam sobie to dopiero po przeczytaniu.
Podstawowym błędem jaki popełniamy my-kobiety jest to, że myślimy iż mężczyzna wie, a mężczyzna nie wie.

Książka powstała z myślą o tym aby kobietom otworzyć oczy na pewne sprawy. Poruszane są w niej tematy związane z: niepewnością, udawaniem, postrzeganiem kobiety, czy seksem.
Jest wiele przydatnych porad z których możemy skorzystać, i które znacznie ułatwią nam życie.

Podsumowując jest to obowiązkowa lektura dla każdej kobiety!

3 komentarze :

  1. Nie lubię tego typu lektur,ale powiem szczerze,że mnie zachęciłaś. Całkiem możliwe,że jednak ją przeczytam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Edi, ja też nie przepadam za poradnikami, ale ten jest tak przejrzyście napisany, że z przyjemnością się go czyta. Dodatkowo są takie skróty myślowe, które podsumowują całe rozdziały:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Marzę o tej książce!! Być może w jakikolwiek sposób pomoże mi to zrozumieć facetów ;/ To, że są nieskomplikowani zauważyłam, ale nie pojmuję tego, iż faceci w swoim "nieskomplikowaniu" są ... skomplikowani...tacy zaplątani. Dla mnie w każdym razie. Marzę. Może kiedyś uda mi się ją przeczytać! Dzięki za recenzję :)

    OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka