Wielki podręcznik dla nauczycieli żłóbków i przedszkoli

Tytuł: Wielki podręcznik dla nauczycieli żłobków i przedszkoli
Wydawnictwo:

Wiem, że wśród osób, które czytują mojego bloga są też nauczycielki. Dzisiejsza pozycja jest wprost wymarzona dla każdego nauczyciela żłobka i przedszkola.
Nakładem wydawnictwa Jedność ukazał się "Wielki podręcznik dla nauczycieli żłobków i przedszkoli". Wielki, bierzcie w sensie dosłownym, bowiem jest naprawdę wielki.
Prócz wspomnianej wielkości, książka jest wspaniała. Zawiera nie tylko gotowe scenariusze, co w naszym zawodzie jest bardzo przydatne, ale także liczne pomysły na zabawy, a także opracowania zagadnień teoretycznych.
Na mnie ogromne wrażenie zrobiły trzy rzeczy. Po pierwsze wspaniałe wydanie. Jest kolorowe, zawiera liczne ilustracje, porady, tabele, wskazówki i inne urozmaicenia. Wszystko jest bardzo logicznie ułożone, a poruszanie się po książce nie jest kłopotem,wręcz sprawia przyjemność.
Po drugie z tyłu podręcznika znajdują się charakterystyki rozwoju, z których każdy nauczyciel może skorzystać w dogodnej dla siebie chwili. Trzecia rzecz, która także znajduje się na końcu podręcznika to indeks.
Indeks to spis wszystkich pomysłów zabaw i zajęć podzielonych według 17 kategorii.
Wśród nich znajdziemy kategorie takie jak: nauki ścisłe, ekspresja ciała, matematyka,wyrabianie nawyków, przedstawianie wartości, a nawet podział na zabawy indywidualne, grupowe i w parach. Genialna rzecz, która niesamowicie ułatwia szukanie interesujących nas zagadnień w książce.
"Wielki podręcznik..." ma też dosyć wielką cenę, ale szczerze Was zachęcam do zakupu. Jest to jedna z lepszych pozycji dostępnych na rynku, z gotowymi pomysłami do wykorzystania.
Polecam.


Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka