Przedwojenne samochody i motocykle. Najpiękniejsze fotografie - Tomasz Szczerbicki

Autor: Tomasz Szczerbicki
Tytuł: Przedwojenne samochody i motocykle. Najpiękniejsze fotografie
Wydawnictwo:
W XXI wieku nikt nie wyobraża sobie życia bez samochodu. Choć są tacy, którzy świadomie z niego rezygnują bądź po prostu ich na niego nie stać. Nie oznacza to jednak, że z tej wygody ktoś mając możliwość nie chciałby korzystać.

Wydawnictwo RM wydało przepiękny album, który upamiętnia przedwojenne samochody i motocykle. Album, to nie tylko zdjęcia ale także sentymentalna podróż do korzeni naszych przodków. Czy samochody wywoływały u nich takie same emocje jak u nas? Czy organizowali szalone rajdy, letnie przejażdżki i wspaniałe wycieczki?

Czytelnik dzięki archiwalnym fotografiom, pozna wiele faktów, zobaczy jak wyglądały przedwojenne samochody, a także ludzie, stroje i miejsca. W książce zamieszczone zostały wycinki z gazet, liczne komentarze i oczywiście dużo dobrych zdjęć. 
Ta pozycja zachwyci każdego motomaniaka, bo w środku czeka na niego kawałek zatrzymanego czasu oraz samochody i motocykle, które przetrwały gdzieś w pamięci naszych dziadków.Czytanie tej książki to jak podróż w czasie, aby poznać, zobaczyć, zrozumieć i porównać.
Jak było kiedyś, a jak jest dziś?
Jedno jest pewne, samochody i motocykle ciągle ekscytują i cieszą. Choć nie są już taką nowością to nadal niezmiennie towarzyszą nam w życiu.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka