Zeznania niekrytego krytyka - Maciej Frączyk

Autor: Maciej Frączyk
Tytuł: Zeznania niekrytego krytyka
Wydawnictwo:


Z Niekrytym Krytykiem to jest tak, że albo się zgadzacie z tym co ma do powiedzenia, albo nie.
Generalnie fajnie, że w sieci jest ktoś kto mówi i mówi mądrze, choć z dużą ilością pytań, na które nie ma odpowiedzi i ironią, która czasami jest dobijająca.

"Zeznania Niekrytego Krytyka" to książka, którą pochłania się chyba lepiej niż filmiki, które do tej pory oglądałam. Czyta się ją zaskakująco szybko i co najważniejsze, podczas czytania zdajemy sobie sprawę z tego, że ten facet rzeczywiście czasami ma rację...

Książka sama w sobie widać, że jest napisana trochę bez pomysłu. Nie jest całością, ale krótkimi felietonami, w których autor porusza różne tematy. Nie ma w nich nic odkrywczego, ale zdarzają się dobre wskazówki, szczególnie ważne dla młodzieży, są przesłania no i oczywiście dużo humoru, który z pewnością trafi do młodych ludzi.

Jedno jest pewne, jeżeli nie lubicie Niekrytego Krytyka, książki też nie polubicie, bo to właśnie ona, choć jest bardzo krótka, stała się przedłużeniem filmików zamieszczanych w sieci.
"Zeznania Niekrytego Krytyka" to książka, która bez żadnego słodzenia pokazuje poglądy człowieka, który nie boi się poruszania różnych tematów i mówi to co naprawdę myśli.
Jeżeli macie ochotę na taką właśnie książkę, bądź namiętnie w sieci oglądanie Niekrytego Krytyka, to absolutnie musicie przeczytać:))

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka