Walentynki z książką! Czyli gdzie kupować?


Walentynki już za kilka dni. Nie powiem żeby to było jakieś specjalnie ważne święto dla mnie ale z moim ukochanym zawsze staramy się uczcić ten dzień. Niestety w tym roku będę zmuszona walentynkować sama co oczywiście nie oznacza, że nie będzie uroczych malutkich prezentów! W formie książki rzecz jasna na przykład!
Czy Wy także kupujecie i oczekujecie książek? Może macie już jakieś kupione?
W tym roku postanowiłam poszukać książek w Internecie. Jest tyle możliwości zakupu jej taniej, że nie ma sensu szukać fizycznie po księgarniach.
Znalazłam w sieci kilka promocji, z których warto skorzystać zamawiając prezent walentynkowy dla ukochanej bądź ukochanego:

1)      W sieci jest sporo stron, które oferują różne zniżki. Można poszukać kodów promocyjnych na stronach takich jak Cupo Nation w tej chwili można tam skorzystać z kodów np do empiku i otrzymać 20% - 80% zniżki na książki z całej oferty księgarni empik
2) Wydawnictwa organizują wspaniałe promocje walentynkowe
np Wydawnictwo Znak oferuje pakiety walentynkowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Warto się skusić. Wspomnę tylko, że na Fb chyba do tej pory można zgłaszać propozycje swoich wymarzonych pakietów książek. Te dostępne zostały zaproponowane właśnie przez internautów!
     Jaki jest Wasz wymarzony pakiet?

3) W Weltbildzie możecie szaleć na walentynkowych wyprzedażach, a za zakupy powyżej 50zł możecie otrzymać uroczą bransoletkę lub zakładkę do książki. Przyznam, że promocja bardzo zachęcająca, bo prócz wspaniałych książek możemy otrzymać też śliczny dodatek:)
4) Kolejną możliwością są zakupy w Księgarni Merlin gdzie w najlepsze trwa walentynkowa wyprzedaż, a dodatkowo prócz książek możemy znaleźć tam inne drobiazgi, a także gadżety. Między innymi ipody, czytniki e-booków i inne fajne rzeczy. Są także perfumy i filmy w specjalnych walentynkowych cenach.
Oczywiście to tylko mała część możliwości. Jeżeli Wy kupiliście książkę w promocji walentynkowej pochwalcie się gdzie! Z pewnością warto z takich promocji skorzystać.
A Wy jak spędzacie walentynki? Jaki prezent kupujecie?
 
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka