Wydawnictwo:

Moje Q&A to książka idealna dla wszystkich nastolatków. Naprawdę. Gdybym tylko miała z 15 lat mnie, na pewno marudziłabym rodzicom, że chcę taką mieć.
To książka, która będzie towarzyszyć Wam przez 3 lata!
W środku znajdziecie 365 pytań, na które samodzielnie przez trzy lata udzielicie 1095 odpowiedzi.
Pytania są naprawdę różne od co Cię dziś rozśmieszyło po jak zwykle spędzasz soboty, czy co jest fajnego w Twojej szkole itp.
Szkoda, że to wersja typowo dla nastolatków, bo myślę, że fajnie gdyby została wydana taka książka z bardziej dorosłymi pytaniami. Ja na pewno chętnie prowadziłabym taki dziennik. Pomyślcie, że po latach będzie to wartościowa pozycja w naszej biblioteczce.
Autorką jest Franco Betsy i to jej pierwsza książka wydana w Polsce. Pozostaje mi wierzyć, że pojawi się taka książka i dla nieco starszych czytelników.
A Wy znacie tę książkę? Planujecie prowadzić taki dziennik?
Ciekawe czy miałabym tyle determinacji żeby codziennie odpowiadać na jedno pytanie... Bardzo ciekawa propozycja :)
OdpowiedzUsuńMoże gdyby była wersja dla dorosłych to zmobilizowałbym się do prodzenia szczegółowego dziennika ;)
OdpowiedzUsuńFaktycznie dla nastolatków super sprawa. Ale ja niedlugo skończę trzydziechę, więc odpuszczam ;)
OdpowiedzUsuńIdealny prezent dla nastolatków. Osobiście uważam, że u mnie sprawdziłby się w ćwiczeniu systematyczności oraz zwalczaniu mojego słomianego zapału, który czasami mnie dopada.
OdpowiedzUsuńWow, podoba mi się ! :)
OdpowiedzUsuń