Dom z kamienia. Garnet - Amy Ewing

Autorka: Amy Ewing
Tytuł: Dom z kamienia. Garnet
Wydawnictwo:

 

Dobrze było wrócić do losów bohaterów Trylogii Klejnot. Nawet nie wiedziałam, że tak mi ich brakowało.

Ta książka to uzupełnienie całej serii i warto ją przeczytać po tym, jak już skończycie całą serię. Nie czytajcie jej wcześniej, bo to nie ma sensu.
Są tutaj dwa "opowiadania" jedno z perspektywy Raven, która nie miała swoich pięciu minut w całej trylogii, więc też nie poznaliśmy dokładnie tego, co tam się działo. Dzięki tej książce, wiemy co się wydarzyło i jak bardzo cierpiała dziewczyna.

Natomiast druga część książki, to opowieść Garneta. Dowiecie się jak to się stało, że zaczął pomagać Violet, no i też poznacie nieco bliżej jego myślenie i to czym kierował się w życiu.
Czy książka jest konieczna do przeczytania? Pewnie nie, ale super było poznać całość!
Jeżeli macie ochotę koniecznie przeczytajcie. Ja z pewnością cieszę się, że poznałam zarówno historię Garneta jak i Raven i myślę, że każdy fan tej serii myśli tak samo.
Polecam!

4 komentarze :

 1. Piękna okładka, zreszta to wydawnictwo słynie ze świetnej szaty graficznej. Myśle, ze sięgnę po ten cykl. Zawsze to cos nowego ;) bardzo podobają mi sie Twoje recenzje i layout bloga. Dodaje do obserwowanych i będę wpadać po kolejne inspiracje.

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie

  Czytankanadobranoc.blogspot.ie

  OdpowiedzUsuń
 2. Trylogię mam już w całości za sobą i właśnie się zastanawiam, czy zaglądać do tych dodatków - szczególnie, że Raven i Garnet nie należeli do moich ulubieńców :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię tę trylogię, Garneta jest też jednym moich ulubionych bohaterów. Chyba w końcu sięgnę po ten dodatek.

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka