Love vegan. Gotowy jadłospis na 21 dni.

Autorzy: Hanna Stolińska-Fiedorowicz
Violetta Domaradzka
Robert Zakrzewski

Tytuł: Love vegan. Gotowy jadłospis na 21 dni.

Wydawnictwo:

 

Nie jestem weganką ani wegetarianką, ale uwielbiam warzywa i owoce i już od dawna chodziło mi po głowie aby czegoś takiego spróbować.
Ale wiecie jak to jest. Nie chce mi się myśleć nad daniami, co zjeść, co ugotować. I właśnie trafiłam na gotowca i już nie ma zmiłuj się. W przyszłym roku zaraz w styczniu próbujemy z mężem dokładnie tego jadłospisu na 21 dni. Dlaczego dopiero wtedy? Przed nami przeprowadzka i naprawdę na nic nie mamy czasu. Żyjemy na obiadach u rodziców, poza tym no umówmy się przed nami święta i te wszystkie pyszności więc sami rozumiecie:)

Czy planuję zostać wegetarianką albo weganką, póki co nie. Choć mięsa jem bardzo niewiele, to jednak jem, ale dzięki tej książce mam w planach wprowadzić jeszcze więcej wegetariańskich dań no i też chcę spróbować czegoś nowego.
Ale przejdźmy już do samej książki. Co w środku?
Oprócz informacji co jak i dlaczego jest gotowy jadłospis i to w niej jest najfajniesze.
Macie gotowy jadłospis całodniowy na 21 dni!
Przed każdym dniem jest dodana lista zakupów co trzeba mieć w lodówce, a także ile to jest kalorii, białka, łuszczów i węglowodanów. Dieta rozpisana jest na 1500 kalorii ale można ją rozszerzyć do 2500 także również mężczyźni nie będą chodzić głodni.


 Dzień jest rozpisany na poszczególne posiłki:
- śniadanie
- drugie śniadanie
- obiad
- przekąska
- kolacja.
Można sobie już wcześniej wszystko kupić na przykład na trzy dni z rzędu i naprawdę ułatwia to bardzo sprawę. Nie trzeba myśleć nad daniami, nad składnikami tylko po prostu kupić produkty i zrobić z nich posiłki.
Naprawdę rewelacja!
W nowym roku na pewno dam znać jak nam smakowało, bo większość dań naprawdę wygląda smakowicie.
Polecam!


Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka