Pyszności z roślin - Paweł Ochman

Autor: Paweł Ochman
Tytuł: Pyszności z roślin
Wydawnictwo:

 

Bardzo lubię takie książki. Nie jestem ani wegetarianką ani weganką ale staram się jeść w miarę zdrowo. Lubię wprowadzać nowe dania do naszej diety, dlatego takie książki są dla mnie niesamowicie dużą inspiracją.
Ta książka oprócz tego, że jest przepięknie wydana, ma naprawdę super przepisy i piszę to pełną odpowiedzialnością, absolutnie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.
Mnie trudno zadowolić. Wielu rzeczy nie lubię i nie jem, ale tutaj naprawdę przepisy są super fajne.

Cała książka została podzielona na dziesięć głównych rozdziałów:
- tarty,
- świąteczne słodkości,
- drobne słodkości,
- na poprawę humoru,
- słodkie śniadania,
- lody,
- tłusty czwartek,
- wspomnienia z dzieciństwa,
- słodkości z dodatkiem warzyw,
- z różnych stron świata.
Bardzo ciekawe są przepisy z różnych stron świata, w których znajdziemy między innymi przepis na zdrową wersję moich ukochanych czekoladek reese's.


Przepisy są bardzo dobrze opracowane. To co dla mnie jest najważniejsze to informacja ile zajmie mi zrobienie danego przepisu. Tutaj mamy dokładnie wszystko opisane na przykład, że wykonanie zajmie 15 minut a oprócz tego, całość musi siedzieć godzinę w lodówce.
Jest tez informacja jaka porcja wyjdzie z podanych składników. Jest to niezwykle przydatne w kuchni.
Jeżeli macie ochotę na małą zmianę w swoim jadłospisie, to polecam kupić sobie ten tytuł i jestem pewna, że i u Was w domu słodkości będą teraz smakowały zupełnie inaczej.Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka