Nie jestem wegetarianką ani weganką ale uwielbiam zdrową kuchnię i choć czasami jemy niezbyt zdrowo to większości staram się wplatać do naszej diety zdrowe przepisy.
Ta książka jest naprawdę super i jeżeli też poszukujecie jakiejś inspiracji co brać ze sobą do pracy to koniecznie po nią sięgnijcie.
Jest tam cała masa przepisów, które możecie wykonać zarówno w wersji podróżnej jak i na posiłek jedzony w domu.
To co mi osobiście bardzo się podoba to fakt, że pod każdym przepisem jest tabela kaloryczności i składników odżywczych, a przepisy są łatwe i w większości szybkie do wykonania.
Na samym początku mamy też fajne wprowadzenie do tego jak gotować ekonomicznie, co z resztkami, jak przechowywać jedzenie i tak dalej.
No i te piękne zdjęcia, aż chce się jeść.
Ja ze swojej strony gorąco Wam tę książkę polecam, bo można sporo fajnych przepisów wprowadzić do swojej diety:)