Inna kobieta - Karolina Głogowska, Katarzyna Troszczyńska

Autorki: Karolina Głogowska,
\Katarzyna Troszczyńska
Tytuł: Inna kobieta
Wydawnictwo:
Ada już dłuższy czas nie może podnieść się po trudnym rozwodzie i jeszcze trudniejszym życiu z byłym mężem.
Wszystko wydaje się być lepsze w te dni gdy jest z Borysem. To on jest jej motorem napędowym, sprawiającym, że jeszcze jej się chce.
Codzienne obowiązki, opieka nad córeczką, brak wsparcia rodziny, sprawiają, że Ada jest kłębkiem nerwów.
Związek z Borysem wydaje się być dla niej dobry, jednak mężczyzna, nie spieszy się z podejmowaniem decyzji, co do ich wspólnego życia.

Piotr Borys, bo tak się nazywa owy mężczyzna, na co dzień mieszka ze swoją żoną Asią i dwoma synami. Nie czuje się kochany i to właśnie przez to, zakochał się w Adzie. Przynajmniej on tak twierdzi.

Asia, wzięta pani psycholog, która rozwiązuje problemy innych, ale nie widzi swoich. Jak tych troje wypląta się z tego miłosnego trójkąta. Czy można wybaczyć zdradę? Jak porzucić własne dzieci?
Dowiedzie się tego z książki.

"Inna kobieta" to bardzo życiowa książka. Mężczyzna, który zakochuje się w innej kobiecie, która już jest i tak poturbowana przez los. Ich wspólne szczęście, wydaje się być prezentem od losu. Jest tylko jeden problem. Mężczyzna, nie wybiega w przód. Jak będzie wyglądało jego życie bez dzieci, jak się w tym wszystkim one odnajdą. To taka miłosna i rodzicielska układanka i myślę, że świetna lektura do dyskusji i własnych przemyśleń.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka