Chudnij w zgodzie ze swoją naturą - Karolina i Maciej Szaciłło

Autorzy: Karolina i Maciej Szaciłło
Tytuł: Chudnij w zgodzie ze swoją naturą
Wydawnictwo: 


Po tego typu książki zawsze sięgam nie po to aby schudnąć, choć to też by się przydało, ale po to żeby znaleźć inspirację.
Uważam, że żadna dieta nie ma racji bytu jeśli po prostu nie zmienimy nawyków żywieniowych.
Jeśli chcemy jeść zdrowo i być zdrowym, a także chcemy zmienić nawyki na lepsze - NA ZAWSZE, to tak. Wtedy taka dieta na pewno nie będzie dietę, a normalnym żywieniem.

W tej książce mamy przedstawiony model odżywiania zgodny z ajurwedą.
Dzięki rozdziałom merytorycznym można poznać naprawdę wiele ciekawych informacji, które wpłyną na to, jak postrzegamy swoje ciało i  na przykład dlaczego tyjemy.
Oprócz rozdziałów merytorycznych jest naprawdę mnóstwo ciekawych przepisów i myślę, że z taką kuchnią mogłabym się polubić.

W naszej domowej diecie jest sporo warzyw i owoców i głównie na tym opieramy nasze posiłki. Oczywiście nie brakuje też od czasu do czasu mięsa czy innych zapychaczy ale generalnie staramy się jeść zdrowo. Takie przepisy pozwalają mi nieco poszerzyć moje kulinarne zdolności i z pewnością chętnie wypróbuję część przepisów.

Cała książka jest naprawdę świetnie napisana i ma przepiękne fotografie. Jeśli ajurweda jest Wam bliska albo po prostu chcecie nieco zmienić swoją dietę to koniecznie weźcie pod uwagę ten tytuł.


Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka