Nieświęty Mikołaj - Magdalena Kordel

Autorka: Magdalena Kordel
Tytuł: Nieświęty Mikołaj
Wydawnictwo:
Jaśmina miała wszystko. Kochającą rodzinę, super chłopaka, oddane przyjaciółki, psa i pracę, która sprawiała jej przyjemność.
Tak jednak myślała tylko ona, bowiem zarówno przyjaciółki jak i rodzina, nie wiedzieli co dziewczyna widzi w swoim chłopaku.

Gdy pewnego dnia, okazuje się, że chłopak zwiał zostawiając ją z długami, Jaśmina rozumie co też kierowało jej bliskimi, gdy doradzali jej nie być tak ufną.
Gdy wydaje się być wszystko na straconej pozycji, w jej życiu pojawia się mały chłopiec i Nieświęty Mikołaj.
Czy magia świąt naprawdę istnieje?:) A może to tylko zbieg okoliczności?

Przyznam, że choć główna bohaterka jest naiwna jak nie wiem co i tak strasznie mnie denerwowało jej zachowanie, to książkę czyta się bardzo dobrze.
Jest to idealna lektura na ten świąteczny czas i jeżeli szukacie czegoś lekkiego co Was wprowadzi w nastrój i sprawi, że być może uwierzycie w magię świąt, to polecam!


No i serdecznie polecam Wam książki Magdaleny Kordel pod choinkę.
To cudowny pomysł na prezent!

4 komentarze :

 1. Będę ją niebawem czytać. Nastawiam się na klimatyczną świąteczną powieść.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolejna ciekawa propozycja świąteczna. Trudno będzie zdecydować się, które wybrać. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, to podejrzewam, że i mnie będzie irytowała główna bohaterka... Ale przekonam się za kilka dni, jak będę sięgać po ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 4. "Nieświęty Mikołaj" to przyjemna w odbiorze historia, dzięki której można jeszcze bardziej poczuć świąteczną magię. Jest w niej mnóstwo ciepła i to właśnie dlatego doskonale sprawdzi się podczas grudniowych wieczorów na kanapie. :) Polecamy wraz z Tobą! :)

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka