Napisz na priv - Agnieszka Krawczyk


Autorka: Agnieszka Krawczyk
Tytuł: Napisz na priv
Wydawnictwo:
Dawno się tak nie uśmiałam. Książka to istny poprawiacz humoru.
Jednakże jeżeli zamierzacie po nią sięgnąć to nie spodziewajcie się ambitnej książki, ponieważ z pewnością się zawiedziecie.
Napisz na priv to historia młodej matki polki, której życie obfituje w wiele dziwnych zbiegów okoliczności. Laura - główna bohaterka to gospodyni domowa wychowująca dziecko. Jej życie toczy się wśród kaszek, pieluch, piaskownicy i forum internetowego.
Na forum internetowym jak większość matek Laura szuka informacji nie tylko o wychowaniu dziecka, ale także o sobie. Wyczytuje ciekawostki o peelingach, depilacji czy innych zabiegach kosmetycznych, które są obowiązkowe dla każdej kobiety (w tym szczególnie dla matki).Opisy z forum zawarte pod koniec każdego rozdziału są po prostu genialne. Zresztą sytuacje,których doświadcza główna bohaterka są jak z życia wzięte Chociażby opis wsiadania do autobusu, gdzie babcie toczą wzrokową bitwę o wolne miejsca.
Nie chce się rozpisywać na temat historii przedstawionej w książce bo nie ma o czym. Po prostu jeżeli macie ochotę przeczytać coś lekkiego i się pośmiać ta książka z pewnością spełni swoje zadanie. Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka