Różne rasy same asy - Ewa Stadtmuller

Autorka: Ewa Stadtmuller
Tytuł: Różne rasy same asy
Wydawnictwo:
Nie od wczoraj wiadomo, że dzieci uwielbiają zwierzęta. Mimo wszystko, tym najbardziej wymarzonym jest pies. Chyba każdy z nas w dzieciństwie zadał pytanie: "Mamo, tato, czy kupicie mi psa?". Z powodu braku czasu, rodzice nie decydują się na zakup czworonoga dziecku. Książka "Różne rasy same asy" może być tym pierwszym krokiem, do przekonania dziecka, że posiadanie psa wiążę się nie tylko z przyjemnością, ale także z obowiązkami.

Autorka, stworzyła mini kompendium wiedzy na temat psów. W formie zabawnych, rymowanych wierszyków, przedstawiła dwadzieścia jeden ras psów, wydobywając z każdego to, co go wyróżnia.
Dzięki temu dziecko, będzie zdawało sobie sprawę, że każdy pies jest inny, i potrzebuje czegoś innego. Ta książeczka, może też posłużyć do wyboru rasy psa, jakiego chcemy sprawić dziecku. Zabawne wierszyki sprawią, że dziecko pewnie będzie marzyło o każdym, jednakże zwrócenie uwagi na specyficzne potrzeby psów, trochę ostudzi zapał.
Do gustu przypadły mi także ilustracje, które są niesamowicie żywe i bardzo dynamiczne. Dlatego też, książka zainteresuje nie tylko małych miłośników psów, ale także dzieci, które uwielbiają oglądać kolorowe i przyciągające wzrok ilustracje.
Ja, bardzo cenię Ewę Stadtmuller, uwielbiam jej teksty i nałogowo czytam. Mam nadzieję, że książeczka przypadnie do gustu Wam i Waszym dzieciom. Ze swojej strony oczywiście polecam:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka