Krew na placu lalek - Krzysztof Kotowski

Autor: Krzysztof KotowskiTytuł: Krew na placu lalek
Wydawnictwo:
Pierwszy raz miałam przyjemność czytać coś, co wyszło spod ręki pana Krzysztofa Kotowskiego.
Przyznam, że mam jakiś taki sentyment do książek z serii Asy Kryminału. Wszystkie książki z tej serii, które czytałam do tej pory były świetne i z tą nie było inaczej.

Główną bohaterką jest Marysia, która budzi się w zrujnowanym i opuszczonym pałacu. Obok niej stoi dziewczynka, jak się później okazuje Justysia.
Dziewczynka cierpi na chorobę, która uniemożliwia jej normalne komunikowanie się.
Maria mimo, że pamięta skąd wzięła się w pałacu nie wie, skąd wzięła się Justysia. Wszelkie próby komunikacji z dziewczynką nic nie dają.
Zdesperowana Maria, która sama poszukuje swojej nastoletniej córki, postanawia zgłosić się na policję żeby ta odnalazła rodziców dziewczynki.
Policja nic nie może zrobić w tej sprawie, bowiem wystarczy, że kobieta na chwilę zejdzie im z oczu, a nikt nie pamięta, że w ogóle istniała. Do tego dochodzi fakt, że nikt inny także jej nie pamięta. Matka Marii twierdzi, że kobieta,która podaje się za jej córkę, nigdy nie istniała, sąsiedzi także jej nie rozpoznają.
Przerażona kobieta rozpoczyna śledztwo na własną rękę. Musi odzyskać swoją tożsamość, a także swoje dawne życie. Nie wie tylko, że to nie będzie takie proste, a prawda będzie bardzo przerażająca.
O życiu Marii dowiadujemy się z pamiętnika. Jednocześnie razem z rozwojem wypadków, poznajemy także życie trzech policjantów, którzy też dążą do prawdy...
Jestem pewna, że sięgając po książkę przeżyjecie szok tak samo jak ja.

"Krew na placu lalek" to książka, która nie tylko trzyma w napięciu ale także zagląda w zakamarki ludzkiej wyobraźni. Elementy psychologiczne są świetnym uzupełnieniem tej książki, a śledztwo policyjne dodatkowo ją uatrakcyjnia.
Nie wiem czy czytałam kiedyś książkę podobną do tej i zdecydowanie przemawia to na plus.
Mam nadzieję, że chociaż trochę Was zachęciłam do przeczytania:)

Posłuchajcie jeszcze co sam autor mówi o książce:)________________________________________________________________
Są już wyniki w sprawie 30% zniżki na książki wydawnictwa Znak, zapraszam do postu:)
Odnośnik na górze po lewej stronie!:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka