Formuła 1.Startuj i jedź - Bruce Jones

Autor: Bruce Jones
Tytuł:
Formuła 1.Startuj i jedź
Wydawnictwo:

Dziś coś dla małych i trochę większych fanów Formuły 1.
Ta książka wprowadzi każdego maniaka w świat najbardziej widowiskowych wyścigów samochodowych.
Zobaczymy nie tylko to co może zobaczyć każdy widz. "Formuła 1. Startuj i jedź" to książka, która ukaże nam wyścigi samochodowe od kuchni. Czy Wasz maluch marzy, aby zobaczyć jak przebiega postój w boksie? Czy jest ciekawy jak zbudowany jest bolid? A może interesuje się budową toru wyścigowego?
Wszystkie odpowiedzi na swoje pytania, znajdzie w książce. Prócz mnóstwa fotografii, których zaręczam, nie znajdziecie nigdzie indziej, książka zawiera liczne schowki, w których są ciekawostki, a także trójwymiarowy model kierownicy, który jest dla mnie absolutnym hitem! Zawsze byłam ciekawa jak wygląda owa kierownica, a tutaj mam ją nie dość, że w trójwymiarze to jeszcze dokładnie objaśnioną:)

Prócz tych atrakcji w środku znajdziemy jeszcze książeczkę wyjaśniającą znaczenie flag oraz ogromny plakat z legendarnymi samochodami Formuły 1.
Całość jest wydana w bardzo atrakcyjny i przy okazji trwały sposób. Możecie być pewni, że książka nawet przy dużej eksploatacji nie rozpadnie się.
Mam nadzieję, że choć trochę Was zachęciłam do lektury. Na dworze zimno, więc nawet nie w głowie nam wycieczki, a dzięki tej książce macie okazję odwiedzić tor Formuły 1!


Książka oczywiście idealna na prezent, nie tylko świąteczny. Nadaje się dla każdego chłopca powyżej 3 roku życia. Chociaż zastanawiam się czy bardziej zadowolony nie będzie tatuś dziecka:) W każdym razie warto obu zadowolić kupując ją tutaj.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka