Zimowy ślub - Sharon Owens

Autorka: Sharon OwensTytuł: Zimowy ślub
Wydawnictwo:
"Zimowy ślub" to kolejna wybrana z rozmysłem książka na okres przedświąteczny. Nie ma chyba nic bardziej romantycznego jak ślub w białej scenerii zimy.
Emily jest spełnioną redaktorką znanej gazety wnętrzarskiej. Żyje z oglądania i fotografowania domów innych ludzi. Sama mieszka w małym, wietrznym mieszkanku na poddaszu i ciągle marzy, o wspaniałym wiktoriańskim domku. Emily ma przyjaciółkę w osobie szefowej i prócz tego ogromne długi. Kobieta została porzucona przed ołtarzem i niestety do dziś płaci za marzenia o wystawnym ślubie, spłacając kredyt.
Gdy w końcu decyduje się "posprzątać" swoje życie pozbywając się niepotrzebnych rzeczy na jej drodze staje on. Dylan, wspaniały, przystojny i oczywiście wolny mężczyzna.
Podczas gdy ich związek rozkwita, Arabella szefowa Emily przeżywa osobistą tragedię miłosną. Wkrótce Emily przyjdzie się zmierzyć nie tylko z nową miłością, ale także z rodzicami, którzy pozostawili na jej duszy piętno dzieciństwa i z problemami najlepszej przyjaciółki.
Czy Emily po tym co przeszła zdecyduje się otworzyć serce?

Przepiękna opowieść nie tylko o miłości, ale także o rozczarowaniu, bolesnym dzieciństwie i o spełnieniu.
Ja uwielbiam takie książki, szczególnie teraz, gdy pogoda jest jaka jest. Wystarczy zakopać się pod kocem z kubkiem ciepłej herbaty i marzyć o miłości na śmierć i życie.
"Zimowy ślub" to książka, którą pokocha każda kobieta. Jestem tego pewna, bo która z nas nie marzy o wielkiej i idealnej miłości?
Zresztą ta książka nie jest tylko, jakąś głupią powiastką o miłości. Są tam poruszane dosyć ważne problemy,które bardzo wpływają na życie naszych bohaterów.
Kto już wcześniej czytał książki Sharon Owens teraz też z pewnością się nie zawiedzie. Autorka ma niesamowitą zdolność tzw. "lekkiego pióra" a my dzięki temu mamy książkę,która nie tylko odpręża ale i absorbuje niemalże do ostatnich stron.
Polecam!Od dziś do 20 grudnia, będę Was inspirować pomysłami na prezenty książkowe, dla Waszych najbliższych. Każda książka oznaczona powyższym "prezentem" ma się rozumieć będzie idealna pod choinkę:)
"Zimowy ślub" z pewnością ucieszy każdą kobietę, lubiącą tego typu książki. Ja sama z chęcią znalazłabym ją pod choinką:)
Książka do kupienia tutaj.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka