Najpiękniejsze powiastki Beatrix Potter opowiedziane przez Małgorzatę Musierowicz


Autorka: Beatrix Potter w przekładzie Małgorzaty MusierowiczTytuł: Najpiękniejsze opowiastki Beatrix PotterWydawnictwo:Beatrix Potter słynie z niezwykłych opowiadań dla dzieci. Jej pasją było obserwowanie natury, dzięki czemu jej opowiadania są tak niesamowicie realne.
Ta wyjątkowa książka, ukazała się nakładem wydawnictwa Wilga i jest przepięknie wydana. Książka wkładana jest do tekturowego pokrowca, dzięki któremu dłużej przetrwa na półce, nie będąc zakurzoną.
W środku znajdziemy cały zbiór barwnych i niezwykle ciekawych historii o zwierzątkach, między innymi o króliczkach,myszkach, jeżykach i innych. Poznamy ich przygody i jestem pewna, że pokochacie je tak samo jak wasze dzieci. Dodatkowo akcja książki, dzieje się w sceneriach wiktoriańskiej Anglii co bardzo uatrakcyjnia odbiór.

Fenomenem autorki jest nie tylko to, że przepięknie potrafi opowiadać, ale także ma wyjątkową wyobraźnię i jest bardzo wrażliwa na świat przyrody. Do tego dodajcie niezwykły talent literacki i genialna całość gotowa. Małgorzaty Musierowicz chyba nie trzeba przedstawiać, jej talent także nie podlega dyskusji. Dzięki jej tłumaczeniu, książka nabiera charakteru i jestem pewna, że biorąc ją raz do ręki nigdy już się z nią nie rozstaniecie.
Bardzo polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka