Zapraszam do stołu. Kuchnia Jerzego Knappe

Tytuł: Zapraszam do stołu. Kuchnia Jerzego Knappe
Wydawnictwo:

Skoro Jerzy Knappe zaprasza do stołu, aż niegrzecznie odmówić.
Mistrz kuchni z serialu: "Przepis na życie" napisał książkę!
I tak oto wielbiciele serialu, którzy podczas emisji maniakalnie się oblizują, mają okazję przetestować przepisy prosto ze słynnej restauracji Jerzego, w swojej kuchni!
Czyż sama taka możliwość nie jest zachęcająca?
O tak! Jest!
I nawet jeżeli serialu nie oglądacie, nie jesteście na bieżąco z odcinkami, a lubicie gotować i zastanawiacie się czy książka spełni Wasze oczekiwania, ja odpowiadam. Tak, spełni.
W środku prócz całej masy ciekawostek dla fanów serialu, znajdziecie przepisy prosto z serialu. Smaczne, raczej łatwe w wykonaniu i niezwykle apetyczne.
Ja sprawdziłam kilka i wyszły znakomicie. Szczególnie polecam naleśniki amerykańskie, absolutna rewelacja! Proste i pyszne.
W książce znajdziecie także zdjęcia, które wykonał pan Mariusz Robak i niestety tak pysznie wyglądają, że nie sposób się oprzeć aby nie wypróbować przepisu.

Książka mimo, że promuje seria,l sama w sobie jest bardzo ciekawa, a przepisy są warte spróbowania. Nie zrażajcie się i wykorzystajcie w kuchni:) Jak gotować to z Jerzym!:)
I trochę pyszności:
fot. M.RobakChyba nie muszę mówić, że książka to idealny prezent nie tylko dla fanów serialu, ale także dla osób uwielbiających gotować,próbować nowych smaków i takich, które po prostu lubią dobrze zjeść:)
Książka do kupienia tu
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka