Recepta na uśmiech - Dorota Roztoczyńska

Autorka: Dorota RoztoczyńskaTytuł: Recepta na uśmiechWydawnictwo:Wizyta u lekarza nie zawsze, ale bardzo często źle się dzieciom kojarzy. Niektóre maluchy nie lubią chodzić do lekarza, a wręcz są bardziej chore, widząc biały lekarski fartuch.
Jest szansa na zmianę. Wystarczy kupić i przeczytać dziecku fantastyczną i bardzo mądrą książeczkę, wydaną nakładem wydawnictwa Wam: "Recepta na uśmiech. Wierszyki z lekarskiego fartucha".
Książeczka jest fantastyczna i gwarantuję, że po przeczytaniu, dziecko będzie inaczej patrzało na sprawy związane z wizytą u lekarza.
Książka ma na celu uświadomienie dzieciom, że pani doktor jest normalną osobą, której nie trzeba się bać.
Recepta na uśmiech" ma także pomóc w pokonaniu lęku przed badaniem lekarskim. Zawarte w książce wiersze, jasno dają do zrozumienia dzieciom, że lekarz nie jest po to aby się go bać. Lekarz jest naszym przyjacielem i dba o nasze zdrowie.

Autorka książki ma bardzo przyjazny dla dzieci styl pisania, a kolorowe ilustracje z pewnością przypadną do gustu każdemu maluchowi.
Co najważniejsze chyba. Jeżeli już nie będziemy mieli siły czytać dziecku trzydziesty raz tej książeczki możemy ją po prostu puścić na CD, bowiem do książki dołączona jest płyta z nagraniem dźwiękowym wszystkich wierszyków!
Genialne:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka