222 łatwe przepisy kuchni włoskiej

Tytuł: 222 łatwe przepisy kuchni włoskiej
Wydawnictwo:

Uwielbiam pięknie wydane książki kucharskie, nic na to nie poradzę:)
Wydawnictwo Muza bardzo dba o to, aby książki pięknie się prezentowały. "222 łatwe przepisy kuchni włoskiej" to książka, która zachwyca nie tylko potrawami ale także sposobem ich podania i prezentacji.
W środku znajdziemy przepisy na przystawki, pierwsze dania, dania główne, dodatki, pizzę a także na desery.
Każdej potrawie poświęcone zostały dwie strony. Na pierwszej stronie jest przepis wraz z wypisaną liczbą porcji, regionem skąd pochodzi potrawa i ze stopniem trudności, na drugiej piękne i duże zdjęcie.
Co najlepsze, na każdej stronie jest ciekawostka z serii: czy wiesz, że...dzięki, której dowiemy się czegoś więcej na temat danej potrawy. Dzięki temu można niesamowicie poszerzyć swoją wiedzę!
Na końcu książki autor zawarł alfabetyczny spis potraw, który bardzo ułatwia korzystanie z książki oraz kilkanaście czystych kartek, na których możemy zawrzeć swoje przepisy bądź notatki.

Książka jest w dosyć poręcznym formacie i co najważniejsze przynajmniej dla mnie w książkach kucharskich, "222 łatwe przepisy..." posiadają bardzo istotną malutką wstążeczkę dzięki, której możemy zaznaczyć interesujące nas miejsce w książce.
Ja jestem książką zachwycona i z przyjemnością ją wam polecam!:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka