Przewodnik z obrazkami 3d Kosmos, Ludzkie ciało

Wydawnictwo:
Wydawnictwo Wilga wiedzie prym w wypuszczaniu na rynek fantastycznych książek dla dzieci. Całkiem niedawno premierę miały książki z serii "Przewodnik z obrazkami 3d". W tej serii ukazała się książka o kosmosie i o ludzkim ciele.
Książeczki są wydane w formie małej encyklopedii o dosyć sporych wymiarach. Już na okładce pięknie prezentuje się obraz 3d, który niesamowicie przyciąga wzrok.
W środku książek prócz pięknych i bardzo wyraźnych ilustracji, mały czytelnik znajdzie dużo ciekawostek fachowo i odpowiednio przygotowanych z myślą o dzieciach. W książce "Kosmos" dziecko odnajdzie informacje między innymi o: wszechświecie, układzie słonecznym, planetach, gwiazdach i galaktykach. Natomiast książka "Ludzkie ciało" to małe kompendium właśnie o ludzkim ciele. I tutaj mamy informacje o: kościach, mięśniach, mózgu, nerwach zmysłach, płucach, o krążeniu itd.

W książkach jest ogrom informacji! Uwierzcie mi książki są rzeczywiście fantastycznie opracowane. Prócz zwykłych ilustracji znajdziemy tam także ilustracje 3d! Możemy zobaczyć jak powiększa się źrenica, jak bije serce czy jak porusza się łazik na marsie.
Ja oszalałam na punkcie tych książek i uważam, że jest to bardzo fajny pomysł na prezent. Dziecko w formie zabawy może rozwijać swoje zainteresowania i poszerzać swoją wiedzę.
Ze swojej strony chciałabym Wam obie książki polecić i zachęcić do kupna.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka