Pretty Little Liars. Zepsute - Sara Shepard


Autorka: Sara ShepardTytuł: Pretty Little Liars. Zepsute
Wydawnictwo:


Pamiętam, że jak kończyłam czwartą część serii "Pretty Little Liars" jednocześnie się cieszyłam, że wszystko zostało odkryte i było mi przykro, bo zastanawiałam się co będzie się działo w kolejnych częściach, skoro wszystko już wiadomo?

Gdy zabójca Ali zostaje zdemaskowany, a osoba podszywająca się pod A. zgładzona, miasteczko Rosewood oddycha z ulgą. Aria,Spencer,Hanna i Emily w końcu mogą odetchnąć pełną piersią, a ich życie osobiste w końcu zaczyna się układać. Niestety tą normalnością długo cieszyć się nie będą.

Piąta część serii zaskakuje nie tylko świeżością wątków ale także wydarzeniami, które wprawiają czytelnika w osłupienie! Słuchajcie, nic, absolutnie nic nie jest takie jakie wydawało się nam, naiwnym czytelnikom po odłożeniu czwartej części. Nagle okazuje się, że zabójca Ali to wcale nie ta osoba, która siedzi w więzieniu, natomiast osoba podszywająca się pod A. nadal prześladuje dziewczyny okropnie komplikując im życie.
Aria przez chłopaka mamy, znów może mieć problemy, Hannę prześladuje Kate - przyrodnia siostra, Spencer prawdopodobnie jest adoptowana, natomiast Emily cóż..prawdopodobnie jednak woli chłopaków:)

Do książki nie trzeba zachęcać, kto czytał poprzednie części przeczyta także i tę:) Ja z niecierpliwością oczywiście oczekuję szóstej części i serdecznie polecam całą fantastyczną serię "Pretty Little Liars" w cudownych, bardzo kobiecych wydaniach:)

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka