Bezpieczny przedszkolak - Liliana Fabisińska

Autorka: Liliana FabisińskaTytuł: Bezpieczny przedszkolakWydawnictwo:
Bardzo lubię książki skierowane do dzieci, które poruszają temat bezpieczeństwa. Mimo, że ten temat wałkowany jest w przedszkolu milion razy, to warto takie książeczki dziecku kupować, bo bezpieczeństwo jest bardzo ważne.

"Bezpieczny przedszkolak" to książka, która zwraca uwagę na to, że obojętnie czy z dzieckiem jest mama czy tata o swoje bezpieczeństwo musi dbać. Ważne jest aby już od najmłodszych lat wpajać dzieciom zasady ruchu drogowego i kształtować w nich bezpieczne nawyki. Zapinanie pasów w samochodzie, kask na głowie podczas jazdy na rowerze, ochraniacze na nogi i kask podczas jazdy na rolkach czy noszenie odblasków to nic wielkiego, a czasami może uratować życie.
Ta książka będzie idealnym prezentem dla każdego dziecka, a dołączony do niej odblask pomoże zachować bezpieczeństwo każdemu małemu czytelnikowi:)

4 komentarze :

 1. O bardzo fajna książeczka, będę musiała się za nią rozejrzeć dla moich chrześniaczek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że warto zainteresować się tą pozycją książkową dla najmłodszych, bo przecież każdy ma w rodzinie jakąś małą pociechę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kojarzę autorkę z serii dla nastolatek "Bezsennik" :). Nie spodziewałabym się, że stworzyła taką książkę :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię wydawnictwo "Wilga" właśnie za takie mądre tytuły. Sama czytam wiele z tych książeczek mojemu dziecku i uważam, że są świetne. "Bezpieczny przedszkolak" na pewno znajdzie się w naszej biblioteczce przed pierwszym dniem mojego syna w przedszkolu, już we wrześniu:):)

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka