Poza strachem - Jaye Ford

Autorka: Jaye FordTytuł: Poza strachemWydawnictwo:
To miał być zwykły babski weekend. Cisza, spokój, dom oddalony prawie na końcu świata i cztery kobiety.
Jodi nasza główna bohaterka w przeszłości przeżyła koszmar. Dziś stara się żyć normalnie, jednakże wspomnienia czasem wracają. Ten weekend miał się niczym nie różnić od poprzednich. Jednak odkąd kobiety wyjechały z domy ciągle dzieje się coś dziwnego.
Najpierw ktoś próbuje zepchnąć je z drogi, następnie trafiają do domku, a właściwie starej stodoły, która wcale nie wygląda aż tak zachęcająco jak na zdjęciach, aż w końcu zdarza się coś strasznego.

Jodi, która w przeszłości przeżyła gwałt czuje, że coś jest nie tak. Usiłuje przekonać swoje trzy przyjaciółki o zagrożeniu, lecz one uważają, że przesadza.
Gdy na progu drzwi stodoły pojawiają się dwaj mężczyźni Jodi wie, że koszmar powrócił.
Kobietom stara się pomóc Matt, policjant po przejściach. Lecz nawet on nie wie jakie będą konsekwencje tego co się wydarzy.

"Poza strachem" to książka, która angażuje czytelnika od pierwszej strony. Akcja toczy się w tempie ekspresowym i czytelnik ciągle czuje napięcie i lekkie poddenerwowanie. Jaye Ford stworzyła książkę, która jest nie tylko atrakcyjna pod względem historii, którą przedstawia, ale także pod względem stylistycznym. Narracja jest świetna, a bohaterowie bardzo wyraziści.
Generalnie książka jest bardzo dobra i chciałabym ją Wam polecić:)
Jestem pewna, że nie pożałujecie chwil z nią spędzonych:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka