Sztuka aranżacji wnętrz - Holly Becker, Joanna Copestick

Autorki: Holly Becker, Joanna CopestickTytuł: Sztuka aranżacji wnętrzWydawnictwo:
Uwielbiam książki o aranżacji wnętrz. Te ogromne tomy pełne fantastycznych pomysłów sprawiają, że jestem pełna zapału do zmian.
Książki o tej tematyce, wydawane przez wydawnictwo Muza zawsze są wyjątkowe.
Z serii o aranżacji wnętrz mam już "1000 pomysłów na dom", więc ogromnie się cieszę z tej pozycji, która zaskakuje świeżością pomysłów.
Czasami marzy mi się już urządzanie swojego małego gniazdka. Szukanie inspiracji, zbieranie materiałów,dopasowywanie dodatków i cała masa ogromnych poszukiwań. Uwielbiam to!

Póki co z lubością oddałam się lekturze siedząc wygodnie w fotelu:)
W środku znajdziemy przepiękne zdjęcia. Uwierzcie są absolutnie piękne! Ja przepadłam oglądając wspaniałe i przestrzenne biblioteczki i jasne przestronne pomieszczenia.
Każde zdjęcie jest opisane, wraz z cennymi wskazówkami aranżacji przestrzeni. Bardzo pomocne są rysunki i plany zagospodarowania przestrzeni. Zawsze możemy się nimi posłużyć urządzając własny kącik.

Wiecie, z tymi książkami o aranżacji wnętrz bywa różnie. Ta książka jest rzeczywiście wyjątkowa i jestem absolutnie pewna, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.
W "Sztuce aranżacji wnętrz" przedstawiono ponad 20 przykładowych wnętrz mieszkań i domów, które został specjalnie na potrzeby książki sfotografowane! Zdecydowanie robi to wrażenie:)

Postanowiłam podzielić się z Wami inspiracjami, które podbiły moje serce, oczywiście to nie wszystkie lecz zaledwie kilka :)

Najpierw coś dla moli książkowych - piękna biblioteka i wygodna sofa:)

Dla wielbicieli równo poukładanych książek:


Wygodny fotel, a obok piękne duże okno. Z tego miejsca piękny widok będzie bajeczny i w lato i w zimę:)

I moje wymarzone miejsce do pracy!
Mam nadzieję, że kiedyś się takiego dorobię:))

Tak jak wspominałam to tylko kilka zdjęć. Mój egzemplarz książki jest ofiszkowany do granic możliwości inspiracjami, które z pewnością kiedyś wykorzystam:)
Książkę polecam!:)

10 komentarzy :

 1. uwielbiam oglądać ładne wnętrza. Nie muszę już u siebie w domu nic zmieniać bo wystarczy mi oglądanie. A od najmłodszych lat uwielbiałam zaglądać ludziom do mieszkań przez okna :) Do dzisiaj mi to zostało.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oglądanie pięknie urządzonych zdjęć to jedna z moich ulubionych rozrywek i sporych inspiracji. Z całą pewnością rozejrzę się za tą książką;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przydałaby mi się ta książka, właśnie jestem na etapie remontowania, a aranżacja będzie w najbliższej przyszłości :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja także uwielbiam i książki i czasopisma o aranżacji wnętrz.Mogę siedzieć godzinami i je oglądać.Od razu coś się chce zmienić w domu.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakoś nigdy nie potrzebowałam takiego poradnika, sama mniej więcej wiem, co jak ma wyglądać w domu, masa pomysłów przychodzi mi do głowy. Ale nie powiem - gazetki ze sklepów meblowych lubię oglądać :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Również uwielbiam książki (i czasopisma) dotyczące aranżacji wnętrz. Układam sobie w głowie zamysł tego, jak będzie wyglądać moje mieszkanie ;)
  Książkę mam na oku :)

  OdpowiedzUsuń
 7. O, zaciekawiłaś mnie tą książką ;) Poszukam jej <3

  OdpowiedzUsuń
 8. To coś dla mnie !
  Uwielbiam wszelkie przemeblowania w domu ^^

  OdpowiedzUsuń
 9. Co ja co, ale umiejętnie i z klasą urządzone wnetrza niezmiennie mnie inspirują.

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka