Wszystkie kobiety don Hułana - Maciej Benewicz

Autor: Maciej BenewiczTytuł: Wszystkie kobiety don HułanaWydawnictwo:
Pozytywne recenzje dotyczące tej książki skutecznie przyciągają do czytania. Nie mogłam zrobić niczego innego, jak odłożyć wszystkie inne na bok i zacząć czytać.

Historia książki zaczyna się od telefonu. Zrozpaczona matka prosi o pomoc w poszukiwaniu swojego syna Hirka - Piotra Glucka, rzekomo najlepszego przyjaciela syna. Niestety Piotr nie czuje się przyjacielem Hirka, a najlepsze jest to, że przez ostatnie lata nawet nie miał z nim kontaktu..
Chcąc nie chcąc bierze się za tę sprawę i napotyka na swojej drodze mnóstwo kobiet związanych właśnie z Hirkiem. A to żona, to kochanka, tu nagle córka i każda z nich stara się mu opowiedzieć swoją wersję wydarzeń. Piotr, który nie lubi angażować się w tego typu sprawy tym razem musi to zrobić, bo najzwyczajniej w świecie ciekawość bierze górę..

Powiem szczerze, że ja jestem książką zaskoczona. Dawno nie czytałam tak dobrej książki z wątkiem psychologicznym. Autor wiedział co pisze, bo ma specjalizację z psychologii, więc książka dużo na tym zyskuje.
"Wszystkie kobiety don Hułana" to opowieść przede wszystkim o poszukiwaniu własnej tożsamości, a także o trudnej drodze godzenia się z przeszłością.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka