Mikołajek Kalendarz


Jestem fanką Mikołajka! Uwielbiam go i odkąd zobaczyłam ten kalendarz w sklepach przepadłam. Żałuję, że dopiero teraz Wam o nim piszę, ale niestety tak wyszło. Jest to chyba jeden z piękniejszych kalendarzy, które miałam okazję widzieć w tym roku. Przyznam szczerze, że aż żal go zapisywać.

Kalendarz jest idealny dla mnie.
Dni mają odpowiednią ilość wolnego miejsca na notatki, a poruszanie się po kalendarzu jest bardzo wygodne. Brakuje mi trochę miejsca na notatki przy każdym miesiącu, ale za to z tyłu kalendarza mamy kilka pustych stron, więc miejsca do pisania starczy.
Prócz zwykłego kalendarza w środku na fanów Mikołajka czekają opowiadania i rysunki, które są świetne do czytania podczas nudnych wykładów na uczelni:)
Jeżeli jest jeszcze ktoś, kto nie ma kalendarza rozważcie kupno tego Mikołajkowego. Rozpoczęły się już wyprzedaże więc być może komuś uda się go dostać!:)

6 komentarzy :

 1. Trochę późno, ale go sobie zakupiłam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oglądałam go, bardzo ładnie wydany

  OdpowiedzUsuń
 3. O matko, świetny kalendarz! Uwielbiam takie gadżety - póki co nasze oczy cieszy kalendarz z Zielonej Sowy, który miałam szczęście wygrać na Twoim blogu xDDD
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Za Mikołajkiem jakoś nigdy szczególnie nie przepadałam, ale kalendarze uwielbiam... Teraz nie wyobrażam sobie życia bez kalendarza. Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rozważałam zakup tego kalendarza, ale ostatecznie wybrałam Szelmowski, bo aż taką fanką Mikołajka nie jestem, a i Szelmowski z książką kosztował chyba tyle ile Mikołajkowy ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja także należę do fanów Mikołajka, powinnam sobie taki kalendarz sprawić!

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka