Pomiędzy nami góry - Charles Martin


Autor: Charles Martin
Tytuł: Pomiędzy nami góry
Wydawnictwo:

Czy wyobrażacie sobie przeżyć choć jeden dzień w górach bez odpowiedniego zabezpieczenia, wcześniejszego przygotowania, jedzenia i ubrań?!
Ashley i Ben nie mieli w planach wycieczki w góry. Nawet się wcześniej nie znali. Ben jest chirurgiem, który natychmiast musi przedostać się na wschodnie wybrzeże. Ashley to felietonistka i tak się składa, że i ona się spieszy. Niestety nadciągająca śnieżyca nijak nie ułatwia im dotarcia do celu. Zdesperowani postanawiają wynająć awionetkę. Niestety żadne z nich nie wie jak ten lot się zakończy. Mają pecha i ich samolot rozbija się na pustkowiu.
Ashley i Ben rozpoczynają nie tylko walkę o przetrwanie. Ale także o zminimalizowanie bólu, głodu i narastającego z każdą godziną lęku....

"Pomiędzy nami góry" to fantastycznie opowiedziana historia. Od książki nie można się oderwać i czyta się ją jednym tchem. Chociaż niejednokrotnie opisane wydarzenia są dramatyczne i niezwykle bolesne książka niesie ze sobą dobre i pokrzepiające przesłanie.
Bohaterów nie sposób nie lubić chociaż przyznam, że czasem działali mi na nerwy. Pióro autora jest mi znane i bardzo je sobie cenię. Mam nadzieję, że i wy sięgnięcie po ten tytuł, z pewnością warto poświęcić mu więcej uwagi:)
Polecam!

8 komentarzy :

 1. Słyszałam juz o tej książce i nie powiem, bo bardzo mnie kusi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolejna pozytywna recenzja, nie pozostawiasz mi wyboru xD
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam kontakt z twórczością Martina, ale ostatnio przedobrzyłam, więc na razie powstrzymam się z czytaniem książek tego autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na dobry początek blogowego recenzowania organizujemy konkurs. Do wygrania kilka fajnych książek. Zapraszamy do wzięcia udziału:) http://potwornie-wciagajace.blogspot.com/2012/03/konkurs.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Pod kątem tematyki zapowiada się całkiem przyjemna lektura, a Ty dodatkowo kusisz dobrą recenzją, więc będę miała tę książkę na uwadze. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wykluczam, że sięgnę, ale raczej nieprędko

  OdpowiedzUsuń
 7. Już jedna książka tego autora na mnie czeka, a swoją recenzją narobiłaś mi ochotę na kolejną :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak widać warto ją przeczytać, więc pewnie się skuszę.:D PS Kiedy będzie ogłoszenie wyników?:D

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka