Pomiędzy nami góry - Charles Martin


Autor: Charles Martin
Tytuł: Pomiędzy nami góry
Wydawnictwo:

Czy wyobrażacie sobie przeżyć choć jeden dzień w górach bez odpowiedniego zabezpieczenia, wcześniejszego przygotowania, jedzenia i ubrań?!
Ashley i Ben nie mieli w planach wycieczki w góry. Nawet się wcześniej nie znali. Ben jest chirurgiem, który natychmiast musi przedostać się na wschodnie wybrzeże. Ashley to felietonistka i tak się składa, że i ona się spieszy. Niestety nadciągająca śnieżyca nijak nie ułatwia im dotarcia do celu. Zdesperowani postanawiają wynająć awionetkę. Niestety żadne z nich nie wie jak ten lot się zakończy. Mają pecha i ich samolot rozbija się na pustkowiu.
Ashley i Ben rozpoczynają nie tylko walkę o przetrwanie. Ale także o zminimalizowanie bólu, głodu i narastającego z każdą godziną lęku....

"Pomiędzy nami góry" to fantastycznie opowiedziana historia. Od książki nie można się oderwać i czyta się ją jednym tchem. Chociaż niejednokrotnie opisane wydarzenia są dramatyczne i niezwykle bolesne książka niesie ze sobą dobre i pokrzepiające przesłanie.
Bohaterów nie sposób nie lubić chociaż przyznam, że czasem działali mi na nerwy. Pióro autora jest mi znane i bardzo je sobie cenię. Mam nadzieję, że i wy sięgnięcie po ten tytuł, z pewnością warto poświęcić mu więcej uwagi:)
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka