Najlepsze dania Billa - Bill Granger

Autor: Bill Granger
Tytuł: Najlepsze dania Billa
Wydawnictwo:

Ostatnio znów trochę poszalałam w kuchni, a to za sprawą "Najlepszych dań Billa". Przez kilka dni mieliśmy prawdziwą ucztę i bardzo nieskromnie przyznam wszystko wyszło przepisowo!

Książka podzielona jest następująco:
1)Śniadanie,
2) Wypieki,
3) Zupy,
4) Sałatki,
5) Ryż makaron i pieczywo,
6) Kurczak,
7) Mięso,
8) Owoce morza,
9) Warzywa i Desery.
Taki układ jest niezwykle wygodny podczas korzystania z książki. W każdej z kategorii jest kilkanaście, rzeczywiście wybornych przepisów. Moja ulubiona kategoria to oczywiście kurczak, którego uwielbiam praktycznie w każdej postaci, sałatki, wypieki no i desery.
W każdej z kategorii znalazłam coś dla siebie.
Zdążyłam już wypróbować kurczaka piri piri, choć dla mnie trochę zbyt pikantny, w smaku wyszedł wyśmienity. Przepyszne jest też ciasto z musem czekoladowym i banana split. Banany są wprost idealne na zbliżające się letnie dni.

Wszystkie przepisy są bardzo ładnie i przejrzyście opracowane. Są wyszczególnione składniki oraz elementy służące do przybrania potrawy. Jest też instrukcja, która nie sprawia większych problemów.
Nie muszę też Was przekonywać jak piękne są zdjęcia. Wyglądają bardzo apetycznie. Nawet owoce morza, których nie lubię na zdjęciach wyglądają wspaniale.
"Najlepsze dania Billa" to książka, która musi znaleźć się obowiązkowo w każdej kuchni!
I składniki do potraw są w naszych sklepach, a to najważniejsze:)
Polecam:)

Zobaczcie jakie apetyczne ciasta!


(zdjęcia pochodzą z książki)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka