Wyspa namiętności - Lorie O'Clare


Autorka: Lorie O'Clare
Tytuł: Wyspa namiętności
Wydawnictwo:
Andrea właśnie podpisała fantastyczny kontrakt, który zobowiązuje ją do zorganizowania reality show. Ma tylko miesiąc aby dopiąć wszystko na ostatni guzik tak, aby program odniósł sukces.
Mark Tripp to milioner, który w zastępstwie chorego ojca czuwa nad show i nadzoruje kobietę.
Ci dwoje już pierwszego dnia czują, że jest coś na rzeczy. Jednakże Andrea ma zasadę, że nie sypia ze współpracownikami, już nie wspominając o szefie, natomiast Mark ma inny problem, który nie pozwala mu zająć się kobietą, związany z wyspą, na której odbywa się reality show.
Ojciec mężczyzny zdradza mu tajemnicę kosztownej i bardzo starej szkatuły z biżuterią, która została zakopana gdzieś na wyspie.
Mark musi nie tylko ją odnaleźć ale także zrobić to tak aby nie dowiedzieli się o tym ludzie pracujący na wyspie, uczestnicy show, telewizja i gazety...
A wszystko komplikuje fakt, że Mark zaczyna być coraz bardziej rozkojarzony przez kobietę.
Już niedługo cała wyspa będzie plotkować o zaginionej szkatułce i bardzo tajemniczym morderstwie!

"Wyspa namiętności" to lekka i niezobowiązująca, a zarazem ciekawa książka, a wciągająca od pierwszych stron akcja skutecznie angażuje czytelnika, na tyle, że sami zaczynamy się zastanawiać nad pewnymi niewyjaśnionymi kwestiami.
Bohaterów nie da się nie lubić, choć oboje czasem mnie denerwowali swoją zarozumiałością. Wiecie Mark to taki typowy podrywacz, do tego przystojny, bogaty i inteligentny, a Andrea prócz tego, że ma wspaniałą przyjaciółkę to kobieta, która wie czego chce. Oboje idealnie do siebie pasują, więc jeżeli lubicie w książkach wątki romansowe ta książka będzie idealna;)
Polecam.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka