Pretty Little Liars.Bez serca - Sara Shepard

Autorka: Sara Shepard
Tytuł: Pretty Little Liars.Bez serca
Wydawnictwo:

Siódma część serii Pretty Little Liars jest jeszcze bardziej zawiła niż wszystkie poprzednie. Czasami czytając zastanawiam się jak autorka sama się nie pogubiła w tych wszystkich intrygach, kłamstwach i wątkach.
Z naszymi bohaterkami spotykamy się w momencie gdy las obok domu Spencer pali się na dobre. Dziewczyny, które odkryły kto stoi za śmiercią Ali są pewne, że to on podłoży ogień. Gdy z daleka słyszą nadjeżdżającą pomoc w lesie dostrzegają jeszcze jedną osobę Ali...
Czy możliwe, że dziewczyna żyje?

Po uratowaniu z płonącego lasu Emily, Aria, Spencer i Hanna nie wierzą w to co widziały. Lekarze mówią, że to halucynacja, a teorię dziewczyn potwierdza inspektor, który twierdzi, że zwłoki znalezione w dole obok posiadłości DiLaurentsów to zwłoki Ali.
Emily, Aria, Spencer i Hanna rozpoczynają śledztwo. Niestety A. nie odpuszcza. Wkrótce dziewczynom grozi prawdziwe niebezpieczeństwo..
Strzeżcie się!

Za każdym razem odkładając kolejną część jestem mile zaskoczona i zasmucona, że to już koniec, a na kolejny tom trzeba będzie poczekać. Podejrzewam, że gdybym miała wszystkie tomy w domu przeczytałabym je za jednym zamachem. Genialne zawirowania. Nigdy nie można być pewnym tego co się wydarzy. Jak już mamy winnego, za kilka stron okazuje się, że to tylko zmyłka, jak wydaje się, że wszystko w miarę się stabilizuje A. uderza z jakąś sensacyjną wiadomością i co najlepsze to wszystko ma sens!
Oczywiście polecam i z niecierpliwością czekam na kolejny tom:)

12 komentarzy :

 1. Od dawna planuję przeczytać całą serię i obejrzeć serial. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Po tę serię raczej nie sięgnę, ale być może wypróbuję serial. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie jestem pewna czy książka mnie zainteresuje. Serial wydawał mi się nudny, ale może dlatego, że obejrzałam tylko kilka pierwszych odcinków ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale ja jestem do tyłu. Nigdy żadna z części nie wpadła w moje łapki :) Musze to koniecznie nadrobić bo Twój opis brzmi intrygująco :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja jestem w trakcie czytania drugiego tomu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Troszeczkę zbyt dziewczęca ;) raczej nie sięgnę po serię

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też mam w planach przeczytanie całej serii. Świetna okładka

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja czytałam dopiero pierwszą część, ale i tak jestem pod wrażeniem. Mam zamiar przeczytać wszystkie i dowiedzieć się kto zamordował Ali.

  OdpowiedzUsuń
 9. przeczytałam (przeleciałam) trzy części do tej pory i już mnie ta seria znudziła. Owszem, sam temat śmierci Ali jest fajny ale wszystko co dzieje się wokoło, nastolatki, które mają fiu bździu w głowie to mnie zmęczyły już. I coraz bliżej jestem takiego rozwiązania, żeby wziąć do ręki ostatnią cześć serii i poznać prawdę. Bo nie dam rady przeczytać każdej następnej części... Nie dam i już...

  OdpowiedzUsuń
 10. W tym tygodniu zabieram się za V część :D Jestem coraz bliżej! :D

  OdpowiedzUsuń
 11. ja przeczytałam tę serię i to najlepsza, jaką kiedykolwiek czytałam . wyjechałam, ale niestety nie zbarałam ze soba VII, tylko V i VI , które miałam zamiar przeczytać, przeczytałam te dwie, a potem prawie sie popłakałam, że nie mam przy sobie VII, bo finał VI jest straszny .. Ali żyje !? Buziaki.

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka