Wiem co je moje dziecko - Mikołaj Spodaryk, Elżbieta Gabrowska

Autorzy: Mikołaj Spodaryk, Elżbieta Gabrowska
Tytuł: Wiem co je moje dziecko
Wydawnictwo:
W dobie fast-foodów, gotowych mrożonych dań i całkowitego braku czasu dzieci jedzą byle co. Rodzic jak już ma czas na gotowanie to nie ma siły, a gdy czasu nie ma podsuwa maluchowi co się da. Oczywiście nie wszyscy tak robią ale dobrze wiemy, że takie zjawisko ma miejsce. Z pomocą przyszła książka "Wiem co je moje dziecko" czyli praktyczny poradnik, który pomoże każdemu rodzicowi w zapewnieniu dziecku zdrowego żywienia.

Autorzy książki to ludzie, którzy znają się na rzeczy. Pan Mikołaj Spodaryk jest pediatrą natomiast pani Elżbieta Gabrowska jest dietetykiem. Razem tworzą doskonały i fantastycznie uzupełniający się duet.
Książkę czyta się dobrze. Nie jest napisana trudnym językiem i zawiera wiele naprawdę cennych rad.
I co najważniejsze pomocy mogą szukać zarówno rodzice tych najmniejszych (1-3) jak i rodzice tych większych (6-18). A co gdy dziecko źle się odżywiało i ma za dużo tu i ówdzie? Autorzy także mają na to sposób. Jest też rozdział poświęcony odżywianiu podczas ciąży:)

Książka "Wiem co je moje dziecko" to poradnik, który nie tylko uświadomi rodziców jak ważne jest regularne i zdrowe jedzenie, ale także pomoże dobrać odpowiednią dietę dla dziecka, zwróci uwagę na zagrożenia wynikające ze złego żywienia, a także uczuli rodziców na wiele dotąd pomijanych zagadnień w kwestii żywienia.
Taka książka będzie idealnym prezentem dla świeżo upieczonych rodziców, a także dla każdego rodzica, który chce mieć zdrowe i szczęśliwe dziecko:)
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka