Pretty Little Liars. Uwikłane - Sara Shepard


Autorka: Sara Shepard

Tytuł: Pretty Little Liars. Uwikłane

Wydawnictwo: 


RECENZJA PRZEDPREMIEROWA: 17.10.2012

Zawsze z niecierpliwością czekam na kolejny tom przygód kłamczuch i muszę stwierdzić, że mój apetyt na tę serię, rośnie w miarę czytania:)
To już dziewiąty tom, a mi ciągle mało.

W ósmej części wszystko wydawało się już na swoim miejscu. Aria, Spencer, Emily i Hanna w końcu mogły odetchnąć od problemów i całej tej sprawy z Ali. Wszystkie cztery wyjechały na Jamajkę, aby odpocząć i nabrać sił.
Rok później dziewczyny chcą zapomnieć o wakacjach i o swojej przyjaźni. Nie odzywają się do siebie, mijają na korytarzu bez słowa i nie chcą się znać.
Co takiego wydarzyło się na Jamajce? Najgorsze jednak jest to, że A. znów wkracza do akcji. Dziewczyny dostają anonimowe listy i smsy. Na każdym kroku czują się śledzone. Ich stopniowo odbudowane życie, wali się z hukiem. Czy A. w końcu odpuści?

Fantastyczna, pełna intryg kolejna część przygód wciąga bez reszty. Na Jamajce tyle się wydarzyło, że nie możecie sobie nawet tego wyobrazić! Czytelnik do samego końca nie wie co się stało, a podczas czytania na światło dzienne wychodzą kolejne kłamstwa ukrywane przez dziewczyny.
Cała ta seria jest niesamowita! Kolejne tomy są zaskakujące i pełne niespodzianek. Ja z niecierpliwością oczekuję kolejnego!
Polecam.

9 komentarzy :

 1. Ja nie mogę jeszcze dopaść pierwszej części, ale mam nadzieję, że uda mi się to jak najszybciej, bo mam ochotę na całą serię. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lohohoho.... trochę potrwa zanim sięgnę po ten tom. Na razie jestem po pierwszym, ale jestem pewna, że i do tego dociągnę ;P

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę koniecznie zabrać się za tę serię - zbiera tak wiele pozytywnych opinii... ;)
  Pozdrawiam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dużo dobrego wszędzie dookoła czytam o tej serii, jednak sama jeszcze nie sięgnęłam po książki wchodzące w jej skład.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam kolejne części tej serii, ale spasowałam w czasie 6 tomu. Tak samo jak kolejny sezon serialu jak i kolejny tom - troszkę męcząca stała się dla mnie powtarzalność w tej serii.
  Myślę, że zrobię sobie od niej odpoczynek i wrócę po jakimś czasie.

  OdpowiedzUsuń
 6. a ja dopiero mam przed sobą czwarty tom :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ta seria mnie intryguje, przeraża mnie tylko ilość tomów do ogarnięcia :) Ale okładki są prześliczne :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak o tej pory mam za sobą dopiero 2 część serii, a tu proszę ciągnie się ona bez końca. Trochę mnie to irytuje, ale jak widzę warto czytać.
  Pozdrawiam, Donna

  OdpowiedzUsuń
 9. Naprawdę DOBRA seria. Mimo że dla młodszych Czytelniczek, to mnie wciągnęła. Jestem na tomie IV ale zamierzam łyknąć wszystkie.

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka