Pretty Little Liars. Uwikłane - Sara Shepard


Autorka: Sara Shepard

Tytuł: Pretty Little Liars. Uwikłane

Wydawnictwo: 


RECENZJA PRZEDPREMIEROWA: 17.10.2012

Zawsze z niecierpliwością czekam na kolejny tom przygód kłamczuch i muszę stwierdzić, że mój apetyt na tę serię, rośnie w miarę czytania:)
To już dziewiąty tom, a mi ciągle mało.

W ósmej części wszystko wydawało się już na swoim miejscu. Aria, Spencer, Emily i Hanna w końcu mogły odetchnąć od problemów i całej tej sprawy z Ali. Wszystkie cztery wyjechały na Jamajkę, aby odpocząć i nabrać sił.
Rok później dziewczyny chcą zapomnieć o wakacjach i o swojej przyjaźni. Nie odzywają się do siebie, mijają na korytarzu bez słowa i nie chcą się znać.
Co takiego wydarzyło się na Jamajce? Najgorsze jednak jest to, że A. znów wkracza do akcji. Dziewczyny dostają anonimowe listy i smsy. Na każdym kroku czują się śledzone. Ich stopniowo odbudowane życie, wali się z hukiem. Czy A. w końcu odpuści?

Fantastyczna, pełna intryg kolejna część przygód wciąga bez reszty. Na Jamajce tyle się wydarzyło, że nie możecie sobie nawet tego wyobrazić! Czytelnik do samego końca nie wie co się stało, a podczas czytania na światło dzienne wychodzą kolejne kłamstwa ukrywane przez dziewczyny.
Cała ta seria jest niesamowita! Kolejne tomy są zaskakujące i pełne niespodzianek. Ja z niecierpliwością oczekuję kolejnego!
Polecam.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka