Śladem zbrodni - Tess Gerritsen

Autorka:  Tess Gerritsen

Tytuł: Śladem zbrodni

Wydawnictwo: Tajemnice są po to, aby nigdy nikt ich nie poznał. Są też takie tajemnice, które mogą zabić. Tej tajemnicy nikt, nigdy miał nie poznać. Niestety stało się inaczej.

Gdy Beryl i Jordan Tavistock dowiadują się przypadkiem, w jaki sposób zginęli ich rodzice, są w szoku. Prawda, która prze lata była ukrywana jest tak dramatyczna, że rodzeństwo nie chce czekać ani dnia dłużej.
Postanawiają udać się do Paryża, gdzie przed laty zginęli ich rodzice - agenci brytyjskiego wywiadu i dowiedzieć się jak było naprawdę.

Beryl i Jordan wraz z przyjacielem, agentem CIA wpadają na trop szpiegowskiej afery, gdzie ktoś krok po kroku wykańcza wszystkich, którzy mieli związek ze sprawą tajemniczej śmierci agentów.
Tak się składa, że rodzeństwo zadaje za dużo pytań i jest za bardzo dociekliwe, co jest bardzo nie na rękę komuś, kto ma coś do ukrycia. Beryl i Jordan nie zdają sobie sprawy, że poszukiwanie prawdy może doprowadzić do ich śmierci...

Fantastyczna historia z wątkiem miłosnym w tle, to coś, co jest dla mnie idealnym połączeniem. Tajni agenci, afery szpiegowskie, ochroniarze, policja, tajemnice, śmierć i dużo, dużo dobrej akcji, to wszystko co znajdziecie w najnowszej książce Tess Gerritsen. No i ta miłość, niespodziewana i gwałtowna. Beryl choć jest arystokratką dobrze wie czego chce, dlatego uczucie jakim darzy pewnego mężczyznę jest jej bardzo nie na rękę. Gdy ona stara się nie zakochiwać, Jordan wpada w tarapaty, posądzony o morderstwo, trafia do więzienia i tak w kółko, aż do samego końca. Same kłopoty:)
Jeżeli lubicie takie książki, koniecznie sięgnijcie po "Śladem zbrodni".
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka