Pomysł na prezent! Dla lubiących kuchnię!

Autorka: Sigrid Verbert
Tytuł: Smakowite prezenty. Słodkie i słone prezenty na cały rok
Wydawnictwo:
Już dawno nie miałam w ręku tak pięknie wydanej książki. Na pierwszy rzut oka wygląda trochę jak książki Marthy Stewart, które zachwycają dbałością o każdy szczegół.  Uwielbiam książki Marthy i bardzo ubolewam nad faktem, że jeszcze nie są dostępne w Polsce. Póki co mamy pięknie wydane "Smakowite prezenty", które ukazały się nakładem Wydawnictwa Jedność.

Przyznam, że książka mnie zachwyciła i od pierwszych stron jestem wielką fanką autorki, która nie tylko podzieliła się z czytelnikiem wspaniałymi przepisami ale także sposobem ich podarowania. Mogę się przyznać do jeszcze jednej rzeczy, mianowicie, że książkę oglądam bez końca. Fotografie są tak fantastyczne i tak przepiękne, że chciałoby się spróbować absolutnie wszystkiego!Książka została podzielona na rozdziały:
- Herbatniki na co dzień
- Czekolada
- Białe święta
- Owoce
- Happy hour
-Słodkie słoiki
- Słone słoiki
- Przyprawy i dodatki
- Butelki
W każdym z rozdziałów czytelnik znajdzie nie tylko przepis ale także gotową inspirację dotyczącą zapakowania słodkiego prezentu.
Dla mnie absolutną rewelacją w tej chwili jest rozdział Białe Święta. Już oglądam co sama upiekę i podaruję w ramach prezentów świątecznych. I już sama nie wiem czy bardziej podobają mi się przepisy czy może to, że w tak fantastycznie prosty sposób można je zapakować.

Jedno jest pewne, ta książka to cały zbiór gotowych do wykorzystania, prostych przepisów na słodkie bądź wytrawne prezenty, ale także piękny album, który z przyjemnością się ogląda.
Jeżeli lubicie piec i obdarowywać później swoimi wytworami rodzinę to koniecznie zajrzyjcie do tej książki.Do kupienia tu
Autorka: Joanna Krzyżanek
Tytuł: Smaczny elementarz Cecylki Knedelek
Wydawnictwo:Drugim pomysłem na prezent świąteczny tym razem dla nieco mniejszych jest "Smaczny elementarz Cecylki Knedelek" tutaj możemy połączyć przyjemne, a właściwie smaczne z pożytecznym.
Dziecko uczy się przez zabawę przez co nauka jest efektywna.

Elementarz został wydany w pięknym dużym formacie w twardej oprawie z kolorowymi jak na Cecylkę ilustracjami przystało.

A w środku na młodego czytelnika czekają smaczne przepisy no i litery. Fantastycznie połączono te dwie rzeczy i w bardzo miły sposób dziecko będzie wcinało samodzielnie zrobione pyszności jednocześnie ucząc się liter.
Do każdej nowo poznanej litery dołączony jest też wierszyk fajnie prawda?:)


Do kupienia tu
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka