Pomysł na prezent! Książeczki dla najmłodszych

Tytuł: Dobranoc Skarbie. Historyjki i kołysanki na dobranoc
Wydawnictwo:
Takich książek nigdy dość. Bardzo lubię poznawać tego pozycje i wśród wielu odnajdywać te, które są naprawdę idealne pod każdym względem.

"Dobranoc skarbie" to książeczka zawierająca sześć krótkich opowiadań, nadających się idealnie do czytania przed snem.
Historie są napisane tak, aby dziecko podczas czytania mogło się odprężyć i wyciszyć, a wyobraźnia już sama będzie pracować:)

Spotkamy tutaj uroczych bohaterów: małą Lolę, która mieszka z rodziną świstaków, poznamy zbuntowane barany i antykoszmarowe zaklęcie! Będziemy szukać zaginionego magicznego piasku i zaginionej przytulanki. Jednym słowem, na małego czytelnika czeka wiele przygód!
Do książki dołączona jest także płyta z uroczymi kołysankami!
Jeżeli dziecko nie zaśnie po przeczytaniu, podczas zasypiania może mu towarzyszyć płyta. Jestem pewna, że ta książka będzie wymarzonym prezentem każdego dziecka!


Do kupienia tu


Autorki: Sara Agostini
Marta Tonin
Tytuł:  Magiczne słowa. Dziękuję
Wydawnictwo:Ta książka to kolejny pomysł na dobry prezent nie tylko na święta. To właśnie dzięki niej, dziecko ma okazję zrozumieć dlaczego tak ważne jest używanie magicznego słowa Dziękuję! A trzeba przyznać, że to słowo ma rzeczywiście niezwykłą moc! Jaką?

Otwiera wiele drzwi, w tym także te do ludzkich serc, odpędza smutek i wywołuje uśmiech. Każde wymówienie słowa dziękuję, zmienia świat na lepszy, przecież każdy wie, że nikt nie lubi gburów, którzy nie znają tego magicznego słowa..
Przekonajcie się sami:)


"Magiczne słowa" to przepięknie wydana książeczka, która urzeka magią. Słowo dziękuję jest tutaj głównym bohaterem, a książka w bardzo mądry i bezpośredni sposób pokazuje jak ważne jest to aby mówić słowo dziękuję. Dzięki tej książeczce uwrażliwicie swoje dzieci oraz nauczycie je kultury.

 Do kupienia tu

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka