Niewierni - Vincent V. Severski

Autor: Vincent V. Severski
Tytuł: Niewierni
Wydawnictwo:"Niewierni" to kontynuacja pierwszej część trylogii szpiegowskiej "Nielegalni", której niestety nie miałam okazji jeszcze czytać, ale z pewnością to zrobię:)

Wszystko zaczyna się gdy agenci polskiego wywiadu namierzają przedziwne spotkanie w hotelu Marriot. Nie wiedzą jeszcze, że tym spotkaniem zainteresują się także rosyjskie oraz brytyjskie tajne służby. Wszyscy obawiają się, że Karol Hamond chce wykonać atak terrorystyczny. Mężczyzna, nie dość, że jest działaczem Al-Kaidy, to jeszcze wrócił do Polski aby spotkać się z kobietą...
Nasi bohaterowie zaczynają walkę z czasem...a prócz tykającego zegara czeka na nich cała masa tajemnic, przykrych niespodzianek, zawiedzionych nadziei no i mnóstwo adrenaliny!
Chciałabym Wam zdradzić więcej, ale obawiam się, że napiszę za dużo, a to nie byłoby wskazane przed czytaniem książki:)


Przyznam, że rzadko sięgam po takie tytuły i to nie dlatego, że nie lubię, ale dlatego, że z reguły mnie nie zadowalają. "Niewierni" to powieść, która ma wiele wątków, a to bardzo w książkach szpiegowskich cenię. Książka aż tętni napięciem i towarzyszącą bohaterom adrenaliną. Akcja powieści wciąga już od pierwszych stron i mimo, że nie znałam bohaterów, bo nie miałam okazji czytać pierwszej części to poprzez tę część świetnie zdołałam zobaczyć jacy są.
Akcja nie zatrzymuje się ani na minutę, jest tyle jej zwrotów, że nie sposób za nimi nadążyć. Na czytelnika i na bohaterów, czekają niespodzianki i wydarzenia, których z pewnością się nie spodziewają.
Nagromadzenie pewnych informacji w książce jest trochę przytłaczające, ale wierzcie mi, że wszystko tam ma znaczenie.


"Niewierni" to bardzo dobra powieść szpiegowska, która porusza wiele realnych i istotnych problemów jak chociażby terroryzm czy fanatyzm religijny. Mogę polecić ją każdej osobie, która kocha tego typu książki, bo z pewnością się nie zawiedzie!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka