Drugi przekręt Natalii - Olga Rudnicka

Autorka:  Olga Rudnicka
Tytuł: Drugi przekręt Natalii
Wydawnictwo:

 

RECENZJA PRZEDPREMIEROWA: 10.01.2013

Siostry Natalie podbiły już moje serce w pierwszej części i w tej także mnie nie zawiodły.
Wariatki, wpadające ciągle w kłopoty, które nieszczęścia przyciągają jak magnes są znów w akcji!
Na nowy rok nic lepszego spotkać mnie nie mogło:)))

Olga Rudnicka znów nie zawiodła! W wartką akcję, autorka wplotła mnóstwo przygód sióstr Natalii, tak uwielbianych w pierwszej części. Przypomnę Wam tylko, że Natalie to przyrodnie siostry, które noszą takie samo imię i nazwisko, a wszystko za sprawą zmarłego ojca-bigamisty, któremu nie chciało się zapamiętywać imion każdej z kolejnych rodzących mu się córek. Z tego powodu kobiety mają mnóstwo problemów i ciągle na nowo muszą tłumaczyć swoją zawiłą historię.

Akcja powieści "Drugi przekręt Natalii" dzieje się już dwa lata później. Siostry nadal mieszkają razem w wielkim domu i choć już coraz lepiej się dogadują to nadal w wielu kwestiach nie potrafią dojść do porozumienia. Mimo to, są wobec siebie bardzo lojalne i w wielu kwestiach wzajemnie się wspierają.
Jak już pisałam siostry przyciągają wszelkiego rodzaju nieszczęścia. Tym razem zostają wplątane w tajemnicze zniknięcie i zabójstwo.

Gdy pewnego dnia okazuje się, że najlepszy przyjaciel ich zmarłego ojca zniknął, siostry Sucharskie wpadają w panikę. Postanawiają jak najszybciej sprawdzić co stało się ze starszym panem. Na miejscu okazuje się, że w mieszkaniu, w którym do tej pory mieszkał zaginiony, doszło do okropnego i bardzo brutalnego morderstwa. Nikt nie wie, kim jest zamordowany, oraz co robił w mieszkaniu starszego pana.
Dodatkowo nad Wartą znaleziono spalony samochód, w którym także znajdują się czyjeś zwłoki.. czy to może być starszy Pan, którego szukają siostry?
Natalii 5 ruszają do akcji! Przecież nie mogą zostawić tej sprawy policji prawda? Śledztwo na własną rękę to idealna okazja to wpakowania się w kolejne kłopoty, które są już specjalnością sióstr.
Czeka Was mnóstwo przygód!

Po przeczytaniu "Natalii 5" byłam zachwycona, teraz też jestem. Mam wrażenie, że każda kolejna książka Olgi Rudnickiej jest coraz lepsza. Akcja powieści wciąga od pierwszych stron i nie sposób się od niej oderwać. Siostry choć wariatki, kochają się bardzo i mają gadane jak trzeba!
Wszystkie 5 Natalii to kompletna mieszkanka wybuchowa, która doprowadzi do furii,łez i śmiechu chyba każdego:)

Już pisałam to podczas recenzowania Natalii 5, ale się powtórzę. Pomysł na fabułę FENOMENALNY. Jest tak świeży i niepowtarzalny, że z przyjemnością czytelnik oddaje się w ręce sióstr. I jakkolwiek to brzmi, uwielbiam je wszystkie 5!
Polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka