Geniusz Kuba - Sabine Zett

Autorka: Sabine Zett
Tytuł: Geniusz Kuba
Wydawnictwo:Kuba to szóstoklasista, który potajemnie wzdycha do najładniejszej i najbardziej niedostępnej dziewczyny. Dziewczyna jak to dziewczyna, wcale nie zwraca uwagi na biednego Kubę, który robi wszystko aby się jej przypodobać.

Jakbyście nie wiedzieli to Kuba jest oczywiście GENIUSZEM. Ma gigantyczny mózg i dodatkowo jest podobny do Ronaldo i Beckhama. Nie wspominając już o talencie do sportu. Dlatego wszystkie drzwi stoją dla niego otworem. Brakuje mu tylko osobistej asystentki i kierowcy, który mógłby go wozić na lekcje. Aaa i całkiem zapomniałam, przydałby się też ktoś do odrabiania zadań, rzecz jasna.

Pewnie zdajecie sobie sprawę, że to co napisałam wcześniej to tylko wymysł Kuby... bo w rzeczywistości Kuba jest zwykłym chłopakiem, który chciałby wiele, ale po najmniejszej linii oporu. Dodatkowo ma niesamowitą zdolność do wpadania w różne kłopoty no i co najważniejsze, cało potrafi wyjść z opresji.

"Geniusz Kuba" to książka skierowana do dzieci, które lubią czytać o niesfornych poczynaniach bohaterów i o ich życiu. Jeżeli i Wy lubicie takie książki, zachęcam Was do przeczytania tej pozycji. A w przygotowaniach kolejne tomy!
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka