Co zdarzyło się w Lake Falls - Artur K. Dormann

Autor: Artur K. Dormann
Tytuł: Co zdarzyło się w Lake Falls
Wydawnictwo:Lake Falls to ciche i spokojne miasteczko położone gdzieś na końcu świata. Zapewne nikt by go z nas nie poznał, gdyby właśnie tam nie wylądowała nasza bohaterka - Victoria.

Jako młoda dziewczyna, poślubiła przystojnego, mądrego i podobno dobrego mężczyznę. Zyskała rodzinę, na której mogła polegać i której nigdy nie miała oraz dom o jakim marzyła. Wszystko jednak skończyło się nim się dobrze zaczęło i wkrótce Victoria walczyła o siebie i dom dla swojej córki, która w międzyczasie się pojawiła.

Po trudnym i wyczerpującym rozwodzie Victoria wraz z córką trafiają do Lake Falls. Niestety to nie koniec kłopotów. Mimo, że życie kobiety układa się całkiem dobrze. Ma piękny drewniany dom, nowych znajomych oraz pracę, to coś nagle się wali. Córka Victorii jest śmiertelnie chora. Niestety lekarze nie widzą nadziei, a wtedy zjawia się on. Tajemniczy, mroczny, straszny. I składa propozycje.
Kim jest nieznajomy? Jaką propozycję złoży Victorii? Czy jest w stanie pomóc dziewczynce? Co chce w zamian?

Ach te Lake Falls. Trochę zmyliła mnie sielska aura tego miejsca, a tutaj takie mroczne tajemnice i sekrety:)
Akcja książki wciąga od samego początku. Nie mogłam się oderwać i tak przesiedziałam do późnych godzin nocnych, zaczytując się i odwracając kartka za kartką.
Autor niesamowicie oddał klimat całej tej akcji i z przyjemnością poznaje się dalsze losy naszych bohaterów. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do Lake Falls:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka