Stwórz dom dla siebie - Clare Nolan

Autorka: Clare Nolan
Tytuł: Stwórz dom dla siebie
Wydawnictwo:
Recenzując książki o tematyce dotyczącej aranżacji wnętrz, zawsze powtarzam, że Wydawnictwo Muza wiedzie prym w wydawaniu książek, które są nie tylko piękne, ale także mądre i niezwykle przydatne.
Ta pozycja to absolutne must have dla osób, które właśnie tworzą bądź zamierzają stworzyć dom dla siebie. A także dla tych, którzy chcieliby coś zmienić, ale nie mają pomysłu jak.

Książka to skarbnica dobrych rad i wskazówek, których wierzcie mi, nie znajdziecie nigdzie indziej. Autorka to niesamowicie ciepła, kreatywna i wspaniała osoba, która pokazuje co można zmienić niewielkim nakładem kosztów, czego unikać, jak wszystko poukładać aby dom wyglądał dobrze i spełniał nasze oczekiwania, jak przearanżować, co zrobić aby było przytulniej i tak dalej i tak dalej.

W książce jest sześć rozdziałów głównych, które dotyczą głównie zachowaniu porządku w życiu i w domu czyli:
1) Solidne podstawy
2) Od chaosu do porządku (rozdział przydał mi się szczególnie, bowiem bałagan to moje drugie imię)
3) Najlepiej wykorzystać, to co się ma
4) Kupuj rozważnie
5) Wydobądź z wnętrza jak najwięcej
6) Układanki

Kolejne sześć rozdziałów dotyczy pomieszczeń:
7) Hol
8) Pokoje dzienne
9) Kuchnie i jadalnie
10) Domowe biuro
11) Sypialnia
12) Łazienka

Książka to nie tylko piękne zdjęcia, choć ich nie brakuje i książkę naprawdę trudno odłożyć na półkę, ale także cały zbiór naprawdę dobrych rad, które można, a nawet trzeba wykorzystać podczas tworzenia swojego domu.
Dobre rady i cenne wskazówki w książce zostały wyodrębnione w formie tzw. przypinek. Wyglądają jakbyśmy oglądali świetnie stworzone notatki w zeszycie;)
A książka po prostu zachwyca. Jest doskonała pod każdym względem.
Wydana w formie trochę większej niż A4 na pięknym kredowym papierze i w twardej oprawie, czego chcieć więcej?
 


 Ja ze swojej strony zachęcam do kupna tej książki, bo jest w niej mnóstwo przydatnej wiedzy, która z pewnością przyda się osobom, które zaczynają urządzać swój dom.
Polecam!


Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka