Dziennik cwaniaczka. Trzeci do pary - Jeff Kinney

Autor: Jeff Kinney
Tytuł: Dziennik cwaniaczka. Trzeci do pary
Wydawnictwo:
Dzienniki Cwaniaczka to taka seria książek, którą można czytać bez końca. Naprawdę. Wszystkim to mówię, ale ta książka jest lepsza niż dobry film. I z wielką radością wyczytałam na okładce, że w przygotowaniu jest kolejna część!

"Trzeci do pary" to już siódma część przygód Grega Heffleya. Tym razem poznamy jego wspomnienia z życia płodowego. Nie powiem, ciekawe rzeczy można się dowiedzieć z jego wspomnień:) A także będziemy świadkami przygotowań do balu walentynkowego.
Greg oczywiście nie musi martwić się o partnerkę, bo znając jego umiejętności, charyzmę, spokój ducha i wspaniałość całokształtu, będzie miał tłumy dziewcząt do wyboru. Ale czy rzeczywiście to prawda, czy tylko jego wyobrażenie?

A sam bal walentynkowy przyniesie wiele niespodzianek. Czy fajnie jest być trzecim do pary, jak chciało się być tym drugim, albo nawet pierwszym?
Czy Greg znajdzie w końcu swoją idealną partnerkę na bal?

Mówię Wam, Greg jest GENIALNY! Ja wszystkim polecam tę serię, bo uważam, że jest strzałem w dziesiątkę. Ale jeżeli jeszcze jej nie znacie, koniecznie przeczytajcie. Ta książka też jest dobra dla dzieciaków, które nie lubią za bardzo czytać książek, ale czytają komiksy. Rysunków jest dużo, a co jeden to lepszy:)
Oczywiście polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka