Przepisy kulinarne Dieta 5:2 dr. Mosleya

Tytuł: Przepisy kulinarne Dieta 5:2 dr. Mosleya
Wydawnictwo:
Pisałam już to wiele razy, ale powtórzę raz jeszcze: nie jestem zwolenniczką diet, uważam, że zdrowe odżywianie jest kluczem do sukcesu.
Ale sami wiecie, że co jakiś czas świat obiega informacja o kolejnej cudownej diecie, dzięki której schudniemy 20kg w 3 dni, albo coś równie bzdurnego. Ja staram się być na bieżąco w tych wszystkich dietach z ciekawości.

Ostatnio pisałam Wam o diecie 2-dniowej, którą niektórzy z Was stosują, natomiast tym razem padło na dietę dr Mosleya 5:2.
Założenia diety są proste: 5:2
5 dni jemy normalne posiłki, 2 dni pościmy. W te dwa dni kobieta nie może przekroczyć 500 kalorii, natomiast mężczyzna 600.
 Nie brzmi źle prawda?


Niestety ja nawet gdybym chciała przejść na tą dietę nie potrafiłabym zjeść połowy tych potraw, na które są podane przepisy w tej książce. Raz, że w Polsce nie są dostępne niektóre składniki tych potraw, bądź są trudno dostępne, dwa, że przygotowanie niektórych jest czasochłonne, trzy, że najzwyczajniej w świecie jakbym już to przygotowała wątpię, że bym to zjadła.

Ale, ale. To tylko moje zdanie. Jestem ciekawa, czy ktoś z Was stosuje tę dietę? Są jakieś efekty? Czy jedzenie jest jadalne? Bo przyznam, że choć fotografie piękne, ze smakiem różnie bywa..
Jestem bardzo ciekawa Waszego zdania.Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka