O krok za daleko - Abbi Glines

Autorka: Abbi Glines
Tytuł: O krok za daleko
Wydawnictwo:


RECENZJA PRZEDPREMIEROWA: 17.07.2013

Blair straciła w życiu wszystkich, których kochała i wszystko na czym jej zależało. Po śmierci siostry, została jej już tylko mama, która właśnie umarła. Po spłaceniu wszystkich długów za szpital, Blair zostaje tylko z małą walizką i ze starą furgonetką.

Zmuszona, udaje się do jedynej rodziny jaka jej pozostała, do taty, który po śmieci siostry Blair, odszedł do innej kobiety.
Na miejscu nie zostaje miło przyjęta, jej przyrodni brat wyrzuca ją za drzwi, nie przejmując się tym, że ojciec obiecał jej nocleg.
Po chwili jednak zaprasza dziewczynę do swojego domu, a to co się tam wydarzy, sprawi, że Blair odkryje tajemnicę, której chyba nie chciałaby znać..

Blair i Rush, to taka nastoletnia wersja Any i Greya. Naprawdę, choć według mnie "O krok za daleko" dużo lepiej się czyta. Jestem zdziwiona, bo książka wcale nie jest jakoś specjalnie odkrywcza. Wiecie ona piękna, skromna i bezinteresowna, on przystojny, bogaty i tajemniczy, czyli standardowa książkowa para, ale ich romans czyta się z wypiekami na twarzy. Autorka ma tak lekkie i wciągająe pióro, że książkę nie sposób jest odłożyć na półkę.
Poza tym, wyczytałam, że ma być kontynuacja, co niezmiernie mnie cieszy, bo zdążyłam już ich polubić i ciężko byłoby mi się z nimi rozstać.

Jeżeli więc macie w planach książkę: "O krok za daleko" bardzo Wam ją polecam, jestem pewna, że miło spędzicie z nią czas.


Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka